Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudom abbahagyni az...

Miért nem tudom abbahagyni az ujjropogtatást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kéne csinálnom mert remegni fog a kezem meg tönkre mennek az izületek de egyszerűen nem tudok leszokni róla. Már többször elhatároztam, hogy nem fogom többet ropogtatni de nem bírom ki. Egyszerűen ropogtatnom KELL!!!


A válaszokat előre is köszönöm!


2009. szept. 19. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Evvel én is így vagyok, ha sokat kell jegyzetelni pl., szinte megváltás kiropogtatni az ujjaim, mintha kb, megkönnyebbülnének az izületeim... Amúgy meg egy rossz szokás, sajnos :(

Nyakamat is ropogtatom, annyira jó tud lenni, mikor el van gémberedve, de így helyre megy...

2009. szept. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen teljesen egyet értek de valahogy mégis le kéne szokni róla nem? Mert mindig mondják, hogy majd remegni fog a kezem meg el fog teljesen gyengülni és ezt nem akarom.
2009. szept. 19. 01:06
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Ja, én is gyakran megkapom ezt, hogy öreg koromban majd hogy fognak remegni a kezeim, de nem tudok mit tenni... Szóval akinek van tippje, ossza meg velünk :D

2009. szept. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem öreg korodra fog remegni a kezed hidd el!!

A bátyám 30 éves és nem tudja ökölbe szorítani a kezét pedig én és a szüleim mindig mondtuk neki fiatalabb korunkban, hogy ne csinálja.. persze most hogy már megvan a baj nem csinálja áá ilyenkor már mégsem olyan jó.. régebben meg veszekedett is miatta hogy hagyjuk békén ő tudja hogy semmi baja nem lesz.. na igen.. persze!!

Teljesen elkoptak az ízületei és egy poharat is nehezére esik megfogni!

Akarat kérdése az egész.. nem nyavalyogni kell hanem elhatározni valamit és beteljesíteni.. Az életben mit fogtok elérni ha erre nem vagytok képesek!?

Én is le tudtam szokni a dohányzásról.. egyik nap még egy fél dobozzal szívtam másik nap meg már egy szálat sem.. és azóta sem (3 és fél éve) mert akartam és kész!

2009. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!