Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitralis prolapsusosok ti...

Mitralis prolapsusosok ti hogy viselitek a tüneteket?

Figyelt kérdés
Voltam szívultrahangon ahol megállapították, hogy mitralis prolapsusom van. Olvastam, hogy nyugodtnak kell maradni de olyan ijesztő amikor kihagy a szívem vagy ájulásérzetem van. Egyébként szorongós is vagyok. Kaptam nyugtatót is, de az homeopátiás, gyenge, nem igazán jó. Lehet egyébként sportolni ilyen betegséggel? L/20

2012. okt. 20. 18:04
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia! Nalam tavaj derult ki 3. foku MP. Azon a nyaron mar nagyon sokat ereztem magam rosszul, volt hogy csak fekudtem, meg enni se birtam felkelni. Tobb gyogyszert kiprobaltam mar amit felirtak,egyik sem valt be. Most gyenge vizhajtot szedek erre, valamivel talan jobb,ha masra nem is akkor a nehezlegzesre... Most, hogy jon a meleg es nagy idojaras voltozas van megint rosszabbul vagyok valamivel, valamikor teljesen felgyorsul a szivem es ossze vissza ver par mp-ig.. De ne aggodj, nem kell felned mert nem lesz baj. Eleg kellemetlen,en is tudom, de ez egy "joindulatu betegseg".. Ugyis figyelnek teged is, ha komolyabb lenne akkor max. megmutenenek,de az ritka. Meg engem se kell muteni pedig a 3. stadiumba vagyok. Ne aggodj ezen es ne panikolj, pihenj annyit amennyit csak tudsz. Es lehetoleg ne sportolj,ne faraszd ki magad. Bar ezeket szerintem a dokid is elmondta.

17/L

2013. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!