Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan beteg vagyok a...

Folyamatosan beteg vagyok a tesiórák miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hete folyamatosan beteg vagyok, úgy köhögök, hogy a tüdőm kiszakad.. Hiába írt ki a doki 1 hétre, akkor meggyógyultam, de mivel tesin kint futunk a hidegben, ezért újra megbetegszek.


Most mégis mit tegyek? Múlthét óta vastag pulcsiban, vastag gatyában tesizek, mégis egyre betegebb vagyok, már levegőt alig kapok, annyira fáj a tüdőm és annyit köhögök.

Mondjuk nem csak nekem van ez a problémám, a fél osztály hiányzott ma is...


2012. okt. 8. 16:48
 1/6 anonim válasza:
nálunk ilyenkor van felmentés,ha szólók hogy nem érzem jól magam. de dokid nemtud igazolást írni hogy ne kelljen akkor tesizned?
2012. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De hiába adott, futottunk kint 2x és utána megint beteg lettem.

És csak az orvos igazolást fogadja el, hiába mondom, hogy levegőt alig kapok, nemhogy még fussak

2012. okt. 8. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ha kint futtok a hidegbe nem kellene annyira beöltöznöd mert megizzadsz és nem csoda hogy megfázol én is ilyen voltam, a dresszemre rávettem egy vastag pulcsit melegítőt meg egy vékony pólót tocsogtam a víztől amint megálltunk egyből megfáztam, végül a tanár megmondta hogy futásnál ha az ember rendesen fut nem fog fázni így sima dresszbe futottam 18 fokba és jó volt nem fáztam de amint vége lett egyből pulcsit kellett húznom így nem fáztam meg. Amikor már nem kellett dresszbe tesiznünk akkor úgy csináltam hogy vékony hosszúnadrágba meg pólóba tesiztem amikor megálltunk akkor vettem fel pulcsit. Ezt a tanárnak engednie kell a melegítő viselését. De nem úgy hogy nyakig beöltözöl.
2012. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amikor úgy csináltam, ahogy leírtad, akkor betegedtem meg először szeptemberben.

Amúgy egyáltalán nem izzadok le, nem 18 fokba futunk, hanem reggel fél 8-kor, és ma a teraszon 4 fok volt akkor. Anya megírta sms-be, innen tudom. És a suli 10 percre van innen.

2012. okt. 8. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is így van, csak nem ennyire súlyos. Járok focizni, és ma is megizzadtam. Nekem annyi is elég volt, hogy vizes háttal kimentem utána az autóig. Már érzem a torkomon és náthásodom. Nálunk elfogadják a szülöit.
2012. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, feltűnt-e más tanároknak is az, hogy folyamatosan hiányzik az osztály nagy része. Nem kérdezték meg, hogy miért vagytok már megint ilyen kevesen?
2012. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!