Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kullancscsípés után ez normáli...

Kullancscsípés után ez normális? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nyáron összeszedtem egy kullancscsípést,meg is jelent a lábamon a lyme-folt stb.Szedtem rá antibiotikumot meg kenegettem is,és a kör kb 1 hét alatt el is tűnt,meg a vérvétel sem mutatott ki semmit,de ahol volt a csípés még mindig maradt egy lila folt,vagyis inkább csak néha belilul pl: ha víz éri.Ez normális?Vki tudna segíteni aki mindezt átélte?Meddig szedtétek az antibiotikumot?Vagy menjek inkább orvoshoz vele?Köszi!
2012. okt. 24. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Igen! Menjél vele orvoshoz. Ha potyára mentél, sokkal jobb, mintha már hiába mennél.
2012. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj vele orvoshoz. A lyme-ra hosszú antibiotikum kúra kell. Lehet hogy eltűntette egy hét alatt a foltot, de nem tűnt el a szervezetedből teljesen, ezért visszajöhetett ha nem szedted elég ideig az antibiotikumot. Mindenképp menj vissza, a lyme-al nem szabad várni!
2012. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. okt. 29. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!