Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Molett es kövér lanyok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett es kövér lanyok miért olyan rámenősek, hogy csak sovány pasit akarnak (kapnak is! ), de ha kover pasi rámenős, akkor miért fújjol mindhenki, hogy saját súlycsoportodban keress csajt öreg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 10:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
mert a kövér nő a termékenység szimbóluma. a kövér pasi meg az igénytelenség és lustaság szimbóluma!
2012. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Mert a kővér lányok elfoadottabbak, mint a kövér férfiak. Én lányként ugyanezt látom egyébként, a duci nők mindenkit megkaphatnak, a duci pasikat pedig elhajtják. Nekem személy szerint bejönnek a mackós pasik, párom is maci, és olyan jó hozzábújni (is:)) De egy nőnél a túlsúly...hát, nem tudom:)
2012. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

első sztem pont fordítva:) Nő is lehet lustaságtól kövér:)

A legtöbb csaj ismerősöm duci, és el van kényeztetve, nem ismeik a munka szót:)) Persze, aki betegség miatt olyan, őket én is védem, hisz nem tehetnek róla, én is bármikor meghízhatok betegség miatt, de lustaságból sosem leszek túlsúlyos:)

2012. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Meg párom 100 kiló, de éjt nappallá téve dolgozik, és nem is smafu melót! Úgy hogy ne védjük a nőket.:)

23l

2012. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Ez oda-vissza működik. Csak gondolom te egy kövér pasi vagy és ezt látod. Ugyan ezt látja fordítva sok kövér nő is. De nem mind. Mert minden embernek más az ízlése. Én duci vagyok (+8kiló) és mackós pasim van :D Sosem buktam a csontkollekciókra :D
2012. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

Na, látom kezdődik....:)

Én vékony vagyok, sokszor néztek furán, ha mackós pasival mutatkoztam, de sosem érdekelt, szerintem normálisabb felállás, mint fordítva:))

2012. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mert szerintem több pasi szereti a duci nőket, mint ahány nő szereti a duci pasikat. És elsőnek van némi igaza, ha egy nőn van mit fogni az mindig elfogadottabb volt, mint egy kövér férfi. A terhesség kockázatosabb dolog volt régen soványan mit manapság. Ez biztos régebbről hozott dolog, egyes kultúrákban a kövér nő/feleség státusz szimbólum a mai napig, régen meg pláne az volt. Nézd meg a willendorfi vénuszt. Kövér pasiról nem találsz szobrot, csak hatalmas falloszokról. Hát igen az élet nagy igazságtalanságai...
2012. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
ízlések és pofonok! erről vitatkozni teljesen fölösleges, nyilvánvaló, hogy soha az életben nem fogunk teljesen egyetérteni mindenben! a lényeg, hogy mindenki úgy van jól ahogy van, de ha nincs megelégedve magával, akkor adott jópár lehetőség a változtatásra! még szerencse, hogy nem vagyunk egyformák, és mindenki tetszik valakinek, szóval PEAC! Y
2012. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!