Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van velem? Miért érzem...

Mi van velem? Miért érzem magam így?

Figyelt kérdés
kb 5-6 éve vagyok úgy, hogy úgy érzem, mintha nem lennék... csak úgy simán vagyok, de nem érzem magam... mintha kialvatlan lennék, vagy részeg... akkor még se nem ittam, se nem dohányoztam, semmi egészségre káros dolgom nem volt... nem vagyok felszabadult, szorongok, bár néha elengedem magam, és a társaság középpontja is tudok lenni, de mégis furcsán érzem magam... pontosabban nem tudtam leírni, mert nemtudom, hogy más tudja milyen érzés... valaki segítsen...

2012. okt. 25. 22:44
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Még mindig ezt érzed? mert én is így vagyok nekem azóta van amióta megijedtem a vérmérgezéstől :(
2017. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele már kábé 2 éve :S
2017. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Valakinek el mult vagy valami info? Mi lehet ez? Nekem is ez van pár honapja
2018. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Most talaltam ide, jo regi kerdes.

31 eves vagyok, panikbeteg-gyanus, ugyanez van velem is.

2018. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
23 vagyok már, és igazából hullámzó. sok koncentrálás után kissé erősödik az érzés, valamint, ha nem pihentem ki magam. Valamint esténként bedobok egy-két sört, amiben sok B vitamin van, és szerintem az segít is valamennyit.
2018. nov. 21. 09:16
 26/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom hogy ilyen régóta tart...

Nekem nem rég jött elő de nagyon ijesztő es fura erzes.

Sajnos velem egyre többször van ez.

Neked változott már valamit?

2019. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Lehet fizikai oka is,sőt...Hasnyálmirigy-elégtelenség például,vagy akár allergia is okozhat ilyen epizódokat...
2019. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!