Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Szemöldök alatti...

Segítség! Szemöldök alatti ekcémára, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnos,eléggé száraz a bőröm és így kijött az ekcéma.

Már a bőrdokik is megállapították ezt.

Természetesen ők csak a szteroidos kencéket írják orrba-szájba!

Ez még nem is lenne baj,mert a testem néhány részén 4-5 napi kenés után eltűnik az ekcéma,akár 1-2 hónapra is,de a szemöldök alatti résszel nem tudok mit kezdeni!

Kenem 4-5 napig locoiddal,az el is mulasztja,de 4-5 nap múlva megint kijön!Régebben legalább 2 hétig kibírta.

Próbáltam hidratálni a szemöldök alatti részt hidrofil kenőccsel,de mintha még ez is csak rontott volna rajta!

Szal,mit tegyek?Nem szeretném ilyen sűrűn használni a szteroidos kencéket!

Köszi a tanácsokat!


2012. okt. 28. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a shea vajat, és én még a szolit is ajánlanám, állítólag jó ekcémára, nekem is volt az arcomon, shea vajat használok, és szoliba járok 2 hetente, és eddig még nem jött ki. Bár nekem ilyenkor szokott, mikor nagyon lehűl az idő, és egész télen ott van, de eddig semmi.
2012. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
+advantan szteroidost írt fel a dokinő,de úgy látszik nagyon gáz,mert bekentem vele a szemhéjam is vagy 4-5 napig és nem tudom,hogy ettől e,vagy a huzattól,de feldagadt a szemhéjam!Szerintetek ez mitől lehet?
2012. nov. 25. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Megint én. Szerintem a krémtől dagadt fel. A szteroidos krémek amúgy se tesznek jót, de elég nehéz megválni az ekcémától. Én csak tudom. Nekem is kijött most, a bal szemem alatt. Mintha bevertek volna 1-et. Utálatos egy dolog. Ha eljutok én 1 bőrgyógyászhoz megkérdezem mit ajánl ő, majd írok neked.Esetleg gyógyszertárban megkérdezni, hogy mit ajánlanak.
2012. nov. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!