Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » HA többet eszem a kelleténél...

HA többet eszem a kelleténél mindig jelez a gyomrom! Egész éjszaka fáj. Elviselhetetlen! Ilyenkor vizesruhát teszek rá és csak hajnalban tudok elaludni. Van valami praktika?

Figyelt kérdés
Próbáltam már pár gyógyszert,de az nem jött be! Túl zabálásra még nem találtam semmit.....:S
2009. jún. 20. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nálam fontos szerepe van az akaratnak. Rengeteget tudok enni alapjáraton, aztán csak szuszogok, és feszül a gyomrom. Nekem egy "praktika" vált be: kevesebb kaját szedek a tányérra, és csak annyit eszem, nincs repeta. Most már egész jó, mindig sikerül annyit enni, hogy tulajdonképpen jóllakok, de nincs az a feszítő, fájó érzés.
2009. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél lassan. Tedd le az evőeszközt minden falat után, igyál egy kortyot. És ha vettél a tányérodra, a felét mindíg tedd vissza. (Vagy vegyél felel annyit, mint amennyit vennél.)
2009. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: az nem merült fel benned, hogy kevesebbet egyél? :) erre NINCS megoldás, a gyomor mérete véges, bár tágulni meg összezsugorodni tud, de csak véges méretekig..
2009. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Használj süteményes tányért a rendes helyett, akkor automatikusan kevesebb kerül rá. Egyébként meg ne tömd magad tele kajával, nem kell zabálni.
2009. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!