Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy cukorbeteg vagyok?

Lehet hogy cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy ha cukros ételeket eszek, utána furcsán látok és szédülök.

Ma dolgozni voltam, és nem volt nálam kaja, csak egy tábla csoki, nagyon éhes voltam, megettem délelőtt apránként...nemrég olyan rosszullét jött rám..elsötétedett körülöttem minden, és majdnem összeestem, lefeküdtem és forgott velem a világ, emellett hányingerem is volt...

Mennyi erre az esély hogy cukorbeteg vagyok?Sajnos sokat felszedtem mostanában.Nem is eszek sokat mégis híztam vagy 20 kilót pár hónap alatt..nem tudom miért..

orvos csak pénteken lesz, vércukorszintmérő pedig nincs itthon sajnos.Ha van rá esély, hogy az a baj, akkor tudnátok valami olyat mondani nekem ami vércukorszint csökkentő?Olvastam a fokhagymát, és az almát.Ezentúl nem eszek cukrosat az biztos, hisz most gondolkodtam el, hogy lehet hogy amiatt vagyok rosszul.26/L


2012. nov. 6. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Cukorbetegként pont, hogy fogynál, nem híznál...
2012. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az édességtől pont leesik a vércukorszinted, tehát nem biztos, hogy jó lenne vércukorszint csökkentővel próbálkoznod. Várd ki az eredményt és addig kerüld a tábla csokikat.
2012. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet kizárni cukorbetegséget. gyógyszertárba is meg tudod nézetni a vércukrod pár perc az egész.
2012. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pár hónap alatt 20 kg-ot híztál, akkor lehet egyéb hormonális ok is a szédülés és rosszullét mögött, persze az sem jó, hogy nem eszel egész nap semmit, csoki helyett inkább legyen nálad gyümölcs, és valamilyen szendvics.
2012. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azon leszek.vércukorszintet nem tudok mérni gyógyszertárban,mivel vidéki vagyok és csak akkor van nyitva amikor az orvos rendel..és messze lakok várostól.
2012. nov. 6. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!