Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy eltűnjön a zsír?

Mit tegyek, hogy eltűnjön a zsír?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és amikor kissebb voltam akkor kicsit kövér voltam, és mára már sikerült lefogyni úgy, hogy normálisan nézzek ki, 183cm magas vagyok és 65kg.

Ebből az egészből visszamaradt egy kis zsír a mellemben, és az nem túl esztétikus, azt szeretném valahogy ledolgozni.

Milyen módszerrel lehet hatékonyan eltávolítani a zsírt és izmot növeszteni a helyére?



2012. nov. 18. 18:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Kettő együtt egyszerre nem nagyon megy. Kellene edzened mellizomra, kezdésnek például fekvőtámasszal, késöbb fekvenyomással, vagy nehezített fekvőtámasszal. Javaslom a többi izomcsoport edzését is hogy arányos maradj. Ha már van rajtad egy kis izom akkor diétázd le a maradék zsírt. Azt még jó ha tudod hogy ahoz hogy izmosodj több kalória kell(főleg fehérje és szénhidrát) mint amennyit elhasználsz a nap során, a zsír vesztéshez meg pont fordítva, kevesebb. Ezért nem tudod egyszerre zsírt égetni és izmot növeszteni. Javaslom hogy olvass utána ezeknek a dolgoknak hogy ne csak az idődet b@szd el, hanem sikerüljön is elérni a célt. Csummer
2012. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!