Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányan allergiásak a parlagfűre?

Hányan allergiásak a parlagfűre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
1957854
2009. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak honnan tudtad pontos számot? Amúgy azt hallottam 1 millió Mo.-on.
2009. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
tényleg annyian amennyit írtelső ember. van nyilvántartás neten, csak titkos a névsor:)
2009. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is úgy tudom hogy kb 1 millióan,am előttem szóló: hol tudnám megnézni a neten? (én is allergiás vagyok rá :/)
2009. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 millió felett és egyre romlik. Én is csak Nasyával vészelem át a nyarat.
2010. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Asszem Magyarországon minden 2. ember. Amiben én is benne vagyok :((((((( NYARAT CSAK TELFAST KID-del tudom elképzelni :(((((((
2010. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
A megoldás azonban nem abban rejlik, hogy a parlagfűirtási kötelezettséggel kell mindenkit riogatni és büntetéssel zsarolni. Az allergia az az immunrendszer elégtelensége. Az összes növény része a természetnek. Én a '70-es években nem hallottam parlagfűallergiáról, pedig a növény akkor is létezett. Az immunrendszerünket kellene acéloznunk: mozgással, megfelelő táplálkozással, normális életvitellel, káros anyagok nem-bevitelével. A parlagfűirtás olyan, mintha a lázmérőre haragudnánk a lázas állapotért (mert az mutatja ki) vagy a bicikli gyártóját perelnénk, ha balfsz módra elesünk a bringával és lejön a plezúr a pofánkról.
2010. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja létezett, csak nem Magyarországon. De csomó botanikai cikk szól arról, hogy a 30-as években került be mo-ra, és a 80-as évek végéreérte el azt az elterjedtséget, ami a mai panaszokat okozza.
2010. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van is nyilvántartás én a párommal pl. nem vagyok benne, mert utoljára gyerekkoromban voltam ezzel dokinál. Nagyon allergiásak vagyunk, én már 30 éve, párom 3 éve, szenvedünk rendesen. Szerintem is minden 2. ember, ha a saját ismerősi körömet nézem.
2010. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!