Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ha lefogyok,...

Lehetséges, hogy ha lefogyok, ugyanúgy fog működni a szervezetem mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdtem fogamzásgátlót szedni, olyan alkatom volt, hogy bármit és bármennyit ehettem, egy dekát sem híztam (pedig akkor szerettem volna, mert csak 42 kiló voltam). Majd a fogamzásgátlótól felszedtem több mint 10 kilót, azóta eltelt kb egy év, és most fogyókúrázok és sportolok, próbálok egy kicsit leadni. Lehetséges lenne, hogy miután lefogytam, ugyanolyan lesz a szervezetem, mint azelőtt, és bármennyit ehetek újra? Vagy az egész már teljesen felborult a hormonok miatt és soha nem is fog olyanra visszaállni?

2012. nov. 23. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de kis odafigyeléssel karbantarthatod majd. Én férfi vagyok és sosem szedtem ilyen szereket, mégis bekövetkezett ez a váltás kb. 23 éves koromban: addig annyit ehettem hízás nélkül, amennyit akartam, azóta meg nem. Ez alkati kérdés lehet, hogy hány évesen történik meg. Ne fogyókúrázz, hanem alakíts ki egy hosszú távon tartható életrendet.
2012. nov. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. nov. 24. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!