Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most kaptam meg kb.1hónapja a...

Lara2012 kérdése:

Most kaptam meg kb.1hónapja a méhnyak rák elleni oltást. És mint ma kiderült terhes vagyok lesz valami baja a picinek? Van valami kockázata?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A vakcina nem javasolt terhes nőknek. A kutatások nem elégségesek annak megállapítására, hogy a vakcina biztonságos-e a terhes nők és a születendő gyermek számára. Ez idáig a tanulmányok azt sugallják, hogy a vakcina nem okoz egészségügyi problémákat, de további kutatásokra van szükség. Egyelőre a nőknek ki kell hordaniuk a magzatot, mielőtt megkapják a vakcinát.


Ha a nőről kiderül, hogy terhes, miután megkezdte az oltássorozatot, az oltást a terhesség végéig el kell halasztani, és a szülést követően folytatni.


beszéld meg az orvosoddal.

2012. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. remélem az orvos is jó hìreket mond majd.
2012. nov. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!