Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fenékmosás nomád körülmények...

Fenékmosás nomád körülmények között. Valaki ismer jó illetve jobb módszert?

Figyelt kérdés

Minden székelés után mosom a fenekem a teljes tisztaság igénye miatt. Viszont többnapos sátrazásnál bármily igénytelenek a körülmények; akármiből alább adok de ebből nem szoktam.


Volt eddig egy flakonos nyakatekert megoldásom, amit bonyolult lenne leírni. Érdekel, hogy van e köztetek aki tudna tanácsot adni bevált módszerről? Praktikák?


Zuhany, kút nincs vagy messze van a táborhelytől. Flakonban lehet vizet hozni. Fikázó, fanyalgó "csakvécépapíros" emberek kíméljenek bárminemű idétlen és komolytalan hozzászólástól. Előre is köszönöm.


2009. aug. 17. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

:D még hanyagolnád a kaját is 1kis popó öblítést helyett?:D


am meg arra gondoltam h fogj 1 flakont tele vízzel(nyakáig érjen a víz) majd nyomd be sugárral a vízet a s*ggedbe

2009. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Felfújható kempingbidé?
2009. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nedves törlőkendő!
2009. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
szerintem vegyél popsitörlőt és miután kitörölted a feneked wc papírral, azzal is töröld át. Mivel nedves ezért leviszi a "maradékot". Én így használom, sztem próbáld ki Te is!
2009. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Na, én ezért nem megyek sátrazni!


Néhány éve Erdélybe kirándultunk és én is pont ilyen vagyok, mint te : képtelen vagyok meglenni tisztálkodás nélkül!


Képzeld, még a szállodákban sem volt akkoriban melegvíz, a bungallós kempingek mellékhelyiségei meg olyan állapotban voltak, hogy belépni sem lehetett a W.C.-be, zuhanyzóba a sz@rtól...


Kénytelenek voltunk minden nap keresni egy erdei patakot, ahol lefürödhettünk!... 8-[]


Az már külön egy könyv témája lehetne, hogy minden délelőttünk a patak-keresés jegyében zajlott, délután meg kenyeret és benzint "vadásztunk", mert akkoriban az is hiánycikk volt... Amúgy jól elvoltunk...


Akkor megfogadtam, hogy KÖSZÖNÖM, többet nem kérek a nomád kirándulás örömeiből, meghagyom a mazochistáknak.

Nekem remekül megfelel a 21.század kényelme, szeretném a szabadságom alatt kényelmesen érezni magam! :D

2009. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nedves törlőkendőt vittél,hisz készültél a nomád életre?
2009. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Nedves popsitörlő.
2009. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
A torlokendo az nagyon megfelelo,en intim torlokendot hasznalok, de azzal szoktam a fenekem is megtorolni a nagydolog utan,szerintem ettol jobb megoldast nem talalsz,esetleg szodasuveggel oblitheted, de az meg kellemetlen lenne:-D
2009. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tény, a legjobb megoldás a nedves törlőkendő. Akár "babás", akár intim törlőkendő megfelelő erre. Egy csomagban ált. 20 db van, biztos elég lesz. Mondjuk kis helyet foglal, kettőt is berakhatsz.

Most már kapni a drogériákban is papír wc ülőkét, az is jól jöhet.

2009. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

- Nedves törlőkendő

- Bevizezett WC papír

- Öntesz a kezedbe vizet és azzal átmosod valahogy

2009. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!