Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a testvére sokkal jobb...

Akinek a testvére sokkal jobb anyagi körülmények között él, azt a gazdagabb testvér segíti anyagilag?

Figyelt kérdés
a másik fél véleménye is érdekelne, ha sokkal jobban élsz mint a testvéred, segíted őt anyagilag? főleg az érdekelne, ahol már mindkét félnek van családja
2011. márc. 25. 14:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Még csak nekem van saját családom, de persze segítek a húgomnak. És amíg normális velem, addig fogok is.
2011. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a jó testvérek mindig segítik egymást. Anyu, ha rossz anyagi helyzetben van, kér a húgától (neki is van családja), ha a húga van rossz helyzetben, akkor kér anyutól. Mindig segítenek egymásnak.
2011. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Bátyámék nagyon jól állnak anyagilag, de nem segít nekünk, el se várom, szerintem ha mi állnánk jobban én se segíteném őket. Én így is átadom a gyerekeimről azokat a ruhákat amik még hordhatók ( alkalmi ruhát főleg) ők ezt szinte sose tették meg pedig felváltva jöttek a gyerekek.
2011. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nem segítenek anyagilag,de tudom,hogy bármikor kérhetném.Ez jó érzés.

Úgy segítenek,hogy kapunk tőlük időnként ezt-azt a lakásba (bútor,szőnyeg)ami még így használtan is sokba kerülne nekünk...

2011. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem igaz rám, de ha így lenne biztosan. Van olyan barátom aki a saját pénzéből lakást vett a testvérének.
2011. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi is segítjük egymást az édesanyámmal. Ha mi vagyunk meg szorulva, ő ad,ha ő mi adunk.
2011. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bármikor segít a bátyám,ha bajban vagyok,eddig szerencsére csak egyszer kellett kérnem...:D de nagyon rendes...:))))
2011. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%
Én kétlem hogy bármikor is segíteném majd húgomat anyagilag. Csomószor volt már belőle probléma, hogy adtam neki kölcsön és nem adta vissza időben, mert hogy hát most másra kell. Mondtam neki hogy oké, de akkor innentől én nem is adok neki kölcsön, remélem majd a bank is elfogadja tőle ezt indoknak, mikor esetleg nem tud fizetni... Nem szeretem ezt a nagy pénzmegosztásosdit, az természetes hogy a szülő ad a gyereknek amíg az nem tud dolgozni, de két felnőttnek nem hiszem hogy kellene egymást segítenie.
2011. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
természetesen segítek neki,amiben csak tudok.
2011. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Batyam 26 en 21eves(lany) vagyok,de amikor szuksegem van valamire o rogton segit,vagy ha netalan penzre lenne szuksegem.Amugy nagyon egyezunk is,mindent meg tudunk beszelni,nagyon jo viszony van koztunk.Orulok ,hogy ilyen rendes tesom van,akivel egyezunk es mindent meg lehet beszelni.
2011. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!