Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cipralex MELTZ 20mg-ot kaptam....

Cipralex MELTZ 20mg-ot kaptam. Valakinek van tapasztalata ezzel a gyógyszerrel?

Figyelt kérdés
Én ma vettem be először,de elég rosszul lettem tőle,heves szívdobogás,izzadás zsibbadás.Ez normális lehet elsőre? Eddig sima 10mg-osat szedtem,de kevésnek bizonyult.
2012. nov. 27. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A téjékoztatón szerintem szerepel, hogy először átmeneti tüneterősödés felléphet - legalábis amikor én szedtem még rajta volt.
2012. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg nem kevés a 10 mg-os, hanem sok. Nekem nem vált be az antidepresszáns.
2012. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első! Nem,ezek a tünetek nem szerepeltek rajta,nyilván átolvastam. Azért köszönöm!


Második! Sok mindenre gondoltam már hidd el! 12 éve küszködöm a pánikbetegséggel,minden lehetséges gyógymódot kipróbáltam.

De ha van jobb ötleted az antidepresszánsnál,szívesen meghallgatom! Viszont előtte olvass utána mindenképp az SSRI gátló gyógyszereknek,hogy mire adják! Köszönöm.

2012. nov. 27. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
A Cipralex egy nagyon jó gyógyszer erre. Nekem úgy 10 nap után kezdett hatni. Az adagot sajnos ki kell rajtad kísérletezni, de ha beválik, onnantól nem kell változtatni az adagoláson. Jobbulást!
2012. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam is voltak hasonló tünetek, bár amikor elkezdtem szedni nem tűnt fel, hiszen ezek megvoltak a pánikbetegség tüneteként minden nap - ezért is írtam hogy tüneterősödés is lehet akár.


Szintén kisérletezéssel kezdte a kezelőorvosom, a megoldás a Cipralex meghagyása mellett a Xanax lecserélése volt Rivotrilra.


(aztán egy másik történet hogy egy szép napon ráuntam az egészre és azóta nem vettem be semilyen pszichiáter által javasolt gyógyszert...)

2012. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A májat nagyon tönkreteszik az antidepresszánsok! Nekem azért kellet letennem, mert rossz lett a májfunkcióm.
2012. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!