Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikroham. Le lehet győzni?

Pánikroham. Le lehet győzni?

Figyelt kérdés

Tudom h már sok kérdés volt ezzel kapcsolatban. De mégis le lehet küzdeni, vagy megmarad élet végéig ? A lelkem miatt tüneteket produkál a testem. Hogy tegyem rendbe a dolgokat a lelkemben? Egyáltalán, van rá esély, hogy kigyógyitsam a lelkemet? Az nehéz lenne, mivel senkire nem számithatok...senkim nincs, akit érdekelnék...

Gondoltam én, hogy talán egy szeretetteljes párkapcsolat megnyugtatna. Viszont ahhoz meg idő kell, meg sok-sok energia. Úgyhogy, csak én maradtam, akire számithatok. Ti hogy uraljátok a pánikrohamot ?....azt nem szeretném, ha az uralna engem.



2012. dec. 1. 09:06
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy az antidepit nem akarod szedni, amúgy közben rájöttem, h mi baj van velem. Nincs levezetve a lelki feszültségem, FIZIKAI megterhelés által. Valamelyik nap voltam 2 órát levegőn, futtam is, és kicsit jobban is lettem. Én azt tapasztaltam, arra az elméletre jutottam, hogy mindazt ami bennem van, ki kéne adnom valahogy. Főleg a feszültséget, és a bennrekedt energiáimat.

Szóval lehet hogy nekem egyelőre ez válik be, /spontán/, a későbbiekben viszont biztos vagyok benne, hogy nagy változásokra lenne szükségem. Nem csupán egyre...

Nem, nem fogom feladni, ahhoz tűl sokat szenvedtem, hogy most csak úgy megadjam magam bárkinek, vagy bárminek.

Én is arra buzditolak, hogy derisd ki, nálad mi az ami kiváltsa, mert szerintem ez egyénenként változó...mégha a tünetek hasonlóak is. Boldogan *meghallgatlak* privátban, hogy mi bánt, ha akarod. Bár én nem vagyok pszichológus, de érdekel, hogy kinél mi váltsa ki.....

Jobbulást kivánok, sok szeretettel. HOPE :D

2012. dec. 6. 08:26
 12/32 anonim ***** válasza:

Köszönöm a jókívánságokat!


A futás, mint sport nálam is előjött, de ilyen hidegbe hová fussak? :D

Érdekes, nyáron nem volt semmi bajom, pedig előtte még volt. Tovább küzdök és nagyon bízok a gyógyszermentes gyógyulásba!

Mikulás, hogy telt?

2012. dec. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Igen, hideg van, nem feltétlen kell a futás, gyors menés is megteszi. Min egy órányi. /Kényelmes lábbeliben. A lényeg hogy vezetődjön a feszültség ...,
2012. dec. 7. 07:45
 14/32 anonim ***** válasza:
Hát a tegnapi napom szörnyű volt. Ma már jobb. Tegnap egész délután erős szívdobogás érzés, nem akart elmúlni. De ha el is múlt, akkor is maradt ilyen "leterhelő", "nemrég fájt", "nejöjjönvissza" érzés. Nehéz volt a mellkasom. Ma egész jól vagyok. Úgy veszem észre, hogy heti egyszer jön elő az "utasom", de akkor két napig marad. Ha nincs is tünetem azokon a bizonyos "kétnapokon", végig, azért eléggé megterhelő. Nem vagyok teljesen rosszul, tudok dolgokat csinálni, de akkor se tökéletes a helyzet. Folyton azzal ostorozom magam, hogy "mivanhazorvosoktévednek" és félre vagyok diagnosztizálva, nem is pánik bajom van. Pedig már többször megvizsgáltak. De nem érzem, hogy az én pánik-utasom csak fél-egy órára maradna, ha előtör. Mintha hosszabb ideig tartózkodna. De lehet, hogy én vagyok hülye.
2012. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Nekem is újra előjött a szivdobogásom, elég kellemetlen.

Csak annyi hogy már nem ijedek meg tőle. Nekem az idegeimről van, szerintem, pszichésen már javulóban vagyok.

De ez elég bonyolult, - hiszen túl sok mindenen mentem keresztül.... nem várhatok gyors javulást. Elképzelhető, hogy életem végéig is megmarad., gondolom.

2012. dec. 8. 14:07
 16/32 A kérdező kommentje:
Ja, és nekem sem múlik hamar, ha ez megnyugtat, órákig is érzem...hiába, hogy már nem gondolok semmi rosszra, akkor is előjön. Sajnos.
2012. dec. 8. 14:10
 17/32 anonim ***** válasza:

Ha előjön ezzel igyekszem a gondolataimat elterelni:

http://www.youtube.com/watch?v=jHicX4kbrhk


;>)

2012. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Ákos rajongó vagyok. Telitalálat. :ddd
2012. dec. 8. 22:01
 19/32 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. Dec. 15-én "találkozunk"... ;)

Mármint te is ott leszel?

2012. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. De a szelleme velem van. :ddddd

Tényleg.

2012. dec. 10. 08:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!