Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Mit tegyek? Halálvág...

Segítség! Mit tegyek? Halálvágyam van, depressziós vagyok. Emellé idegösszeomlás is?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja egyre rosszabbul érzem magam, fáradékony vagyok, sokat alszok ha unatkozok, nem nagyon tudok semminek örülni, semmilyen hangulatom van egész nap, családi problémák vannak körülöttem, amik teljesen felőrülnek idegileg. Évek óta tart, de most lettek durvábbak, most még jobban megviselnek. Páromat 2 hetente 1x látom, mivel a családom elérte, hogy nem szeretne nálam tölteni egy percnyi időt sem. Ez is kikészít teljesen. Iskolába járok esténként, munkát pedig nem nagyon találok mellette. Itthon már lassan alig bírom. A háziorvos felírt frontint (napi 1x 0,25mg) kaptam beutalót pszichiátra, mert úgy ítélte, depressziós vagyok. Én sajnos azt érzem, hogy emellé egy idegösszeomlás is társul. Mit tegyek? Néha a családi viták hevében mikor az ordibálás után hangom sincs, elgondolkodom, hogy hívjak-e egy mentőt, hogy idegösszeomlásom van és nem bírom tovább. Csuklómon van 1-2 vágás nyom, és a könyök hajlatomban is. Már kínomban nem tudom hol levezetni a feszültséget. Segítsetek.


20/L


2012. jan. 21. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
71%

Vegyél egy rongybabát, azt püföld, és kiéled magad. Nem tudok nagyon segíteni :(


13/F

2012. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Kérj segítséget a dokidtól. Tölts minél több időt a barátoddal. Ne legyél butus!Olyan fiatal vagy. Annyi szép dolog vár még rád!!! Barátnők,rokonok?
2012. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Xanax
2012. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Menj el pszichológushoz. Vannak barátaid vagy akikre számíthatsz és támogatnának?
2012. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
NE szedj nyugtatót, főleg ne xanaxot!
2012. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Frontint szedek, Citapramot akarok íratni, legalábbis azon gondolkodtam eddig, de most teljesen kilátástalannak érzem. Páromat sajnos ha beleszakadok se tudom sűrűbben látni a 2 heti 1 alkalomnál..:( A család megőrjít, a rengeteg probléma amit nem tudok feldolgozni megemészteni, a 8 éves húgom a lábát törli belém kb, apukám mindenben őt pártolja, én pedig nagyon apás voltam. Apukám elérte azt is, h párom nem akar idejönni, és nálam tölteni a hétvégét, közölte h szarik rá stb, ami szintén ütött egyet rajtam, hiszem párom sose bántotta őt...sőt.. felnézett rá :( Nekem fáj az egész kb.. Barátnőim nem igen vannak, párom egy az egyben minden, illetve 2 srác van még akiket a barátaimnak mondok de az egyik borzasztó messze lakik a másik pedig épp nősülni készül, bár amennyit az ideje enged, annyit ő is próbál segíteni. De egyszerűen kilátástalan. Azon rágódok folyamatosan, hogy kórházi kényszerpihenő kellene:( Nem akarok az életemmel játszani.
2012. jan. 21. 22:40
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

Frontin, Citapram...ezek semmire se jók, ennyi erővel franciadrazsét is szedhetnél.


A Xanaxot és a Seduxent viszont melegen ajánlom.

2012. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Frontintól sikerült megnyugodni kicsit. Kedélyjavító címen kaptam de kicsit fáradt vagyok tőle, meg ha olyan történik amin alapból sírnék, nem sírom el magam, csak a tömény keserűséget érzem magamban. Gyógyszerfüggő se szeretnék lenni. Csak el szeretnék tűnni innen, nyugalmat szeretnék...mert kezdek bekattanni néha.
2012. jan. 21. 22:48
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod még jobban tönkretenni az életedet, jobb, ha abbahagyod a gyógyszerek szedését. Inkább pszichológiai úton próbálj meg változtatni, a gyógyszerek csak függőséget okoznak. Vagy vegyél gyógynövény alapút.
2012. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"családi problémák vannak körülöttem, amik teljesen felőrülnek idegileg.(...) Páromat 2 hetente 1x látom, mivel a családom elérte, hogy nem szeretne nálam tölteni egy percnyi időt sem. (...) Iskolába járok esténként, munkát pedig nem nagyon találok mellette. Itthon már lassan alig bírom. (...) Néha a családi viták hevében mikor az ordibálás után hangom sincs"


Ezek a problémáid. Szerinted van tabletta, ami megoldja ezeket? Szerintem nincs. Inkább az életmódodon kell változtatni, pl. elköltözni stb.

2012. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!