Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió, idegösszeroppanás...

Depresszió, idegösszeroppanás vagy mi felé haladok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban furcsa dolgok történnek velem.

Egyik pecről a második miatt olyan düh rohamok jönnek rám, amit szinte kontrolállhatatlannak érzek.

Legutóbb pl valaki annyira felidegesített, hogy csak megfogtam a karját és remegő kézzel megszorítottam majd a szemébe nézve üvöltöttem, hogy "hagyd már abba". Van amikor teljes síró görcs jön rám de könnyem egyáltalán nincs. Egyre roszabb, mert a legkisebb dolgok miatt is egyre jobban bedühödök és ordibálok. Legszivesebben a gép előtt töltöm az időmet egy jó filmmel, vagy cikkek olvasgatásával, begubózva, betakarózva az ágyamban. Ilyenkor érzem azt, hogy kikapcsol az agyam, viszont sokszor már azt veszem észre magamon, hogy mint aki nagyon fázik, remegek a takaró alatt.

Visszagondolva nem tűnnek ezek olyan nagy gondoknak amik miatt ideges lettem és nem is értem magam, miért tudnak kiakasztani, de tegnap este is annyira elszakadt a cérna, hogy üvöltöttem volna legszivesebben, vagy erőteljesen belevertem volna a falba és már épp édesanyám nyugtatóját kerestem. Ezeket a problémákat sajnos senkivel sem tudom megbeszélni. Nincs olyan ember akit ennyire szeretnék magamhoz közel engedni.

Mit tegyek, mi felé haladok? Szerintem nem normális ez egy 16 éves lánynál:(


2011. nov. 27. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Ezek hisztériás rohamok, ajánlom menj el idegorvoshoz, hogy ne rögzüljön a tudatalattiba. Vagy orvos válaszol rovatnál keresd a Fadgyas Ildikó pszichiátert, és kérdezd meg tőle mit tegyél. Nem kell név se email cím Válaszol hetente egyszer
2011. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lekellene valahol vezetned a felgyülemlett feszültséget pl sporttal. a gép elött való semmittevés meg tv-zés csak ront a dolgokon
2011. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!