Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, h idegen helyen...

Miért van az, h idegen helyen nem tudok pisilni?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik, de a suliban sem tudok.Idegesít,h kint állnak az ajtó előtt, majd be pisilek,de nem megy. Csak itthon tudok nyugodtan.

Miért van ez így?

22/L


2012. dec. 7. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nah ezt jól megmondtad!!! :)))

"majd be pisilek,de nem megy"

2012. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom mitől lehet, de én is évekig voltam így, csak a koliban vagy otthon tudtam pisilni, - hát nem egészséges, sokszor volt olyan, hogy pénteken reggel még a koliban pisiltem, aztán elmentem suliba, aztán meg haza utaztam (legkevesebb 3óra út) volt hogy este 10kor pisiltem legközelebb és én mellette mindig nagyon sok folyadékot fogyasztottam, hát ilyen alkalmakkor már csillagokat láttam, de egyszerűen nem ment sehol, és sajnos sokszor kaptam emiatt fertőzést, tehát sokszor voltam felfázva (szinte folyamatosan) és persze akkor meg még nagyobb az inger, de akkor se megy, aztán ebből adódóan jöttek a nőgyógyászati gondok is, és ez igy pingpongozott, míg egyszer már az idegösszeomlás szélén állva az orvosi ügyeleten eldöntöttem, hogy én befejeztem innentől nem leszek beteg (kb 8 éven át tartott 20 éves koromig), és bármilyen mocskos is a wc és akárhány fős hallgató közönségem van én akkor kiadom magamból amit ki kell, hát többé kevésbé sikerült, beteg azóta nem vagyok, csak olyankor nem sikerül, amikor valahová sihetenem kell és a többiek már az ajtóban toporognak

nem pont válasz a kérdésedre, de remélem segítettem

24/l

2012. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megértem,igen milyen rossz volt Neked is! Próbálok rajta változtatni,remélem,h összejön. :)
2012. dec. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!