Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esküszöm, álomkóros vagyok....

Esküszöm, álomkóros vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan aludnék. Várom a gyerekeket a suliban, és elalszom. Utazok a buszon, és elalszom, itthon-alszom, wc-n-alszom. Bármit csinálok, mozgás, és tevékenység közben is elalszom. Mit tehetnék? Kávé, és energiaital nem segít.

2012. dec. 11. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ne menj el orvoshoz, hanem kérdezd meg gyk-n.
2012. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, az már megvolt.
2012. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen betegség.. de szerintem is itt várj választ, ne orvost keress fel. :)
2012. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak vitaminhiányod van, vagy stresszes vagy.
2012. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az álomkórt a cecelégy okozza, ami trópusokon él, és kb 2 nap alatt halált okoz, szóval hülyéket beszélsz. Más betegséged lehet pl. pajzsmirigyprobléma= állandó fáradtság. Menj vérvételre.
2012. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem úgy értettem az álomkórt, hogy kimondottan az a bajom, hanem úgy, hogy állandóan aludnék. Az orvos is meglesz, de most még nem tudok elmenni.
2012. dec. 11. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és igyál sok vizet addig is. Aztán ha csináltatsz egy általános vérképet, abból kiderül, hogy van-e valami hiányod.
2012. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!