Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A saját testszagunkat valóban...

A saját testszagunkat valóban nem érezzük?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy büdős vagyok, és nem is tudom?
2012. dec. 11. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, ha nincs változás benne ha erösödik vagy megváltozik, azt észreveszed, a "normál" szagot nem. de éppen ezért van sok nö, aki büzlik a parfümtöl, csak annyira megszokta, hogy saját maga nem erzi.
2012. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én az utóbbi pár évben szorongás-betegség miatt büdösebben izzadok, de megérzem.
2012. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer szigetfesztiválon másfél napig nem fürödtem, viszont ittam, meg meleg is volt, reggel a saját szagomra ébredtem. xD Fujj. A parfum szagát tényleg megszokja az orrunk, ezért egy idő után nem érezzük, de ha alapból nem szoktál büdös lenni, akkor ahhoz nem szoksz hozzá, szóval feltűnik, ha az vagy.
2012. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha mindig büdös vagyok, és megszoktam? A velem együtt élők azért éreznék, vagy ők is megszokták, ha büdös vagyok? Lehet, hogy ők is büdösek, csak nem érezzük, mert megszoktuk?
2012. dec. 11. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!