Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Mert én valószínűleg sosem tudom meg, mert mindenki utál, és mindenki azt mondja rám, hogy csúnya vagyok, és kezdem én is azt hinni magamról :S sokan mondták, hogy nem vagyok csúnya, de szerintem az vagyok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú?
2012. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rakj ki képet majd megmondjuk.
2012. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2012. ápr. 30. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, privátban jöhet kép és akkor meg tudom mondani, hogy mi a probléma veled (feltéve, ha van).
2012. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is küldj :)
2012. ápr. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magamat én is csúnyának tartom.De vannak,akik aranyosnak látnak és megszeretnek.Tudom milyen a csók és mi a boldogság.A rút kiskacsa érzést nagyon nehéz kinőni,de ebben a világban mindenkinek van párja,majd megtalálod és megtudod milyen a 7.menyország.
2012. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :I
2012. ápr. 30. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
küldj priváton képet, am hány éves vagy?
2012. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!