Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tér el a végzettséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tér el a végzettséged a párodétól? Volt ebből vita, feszültség, kellemetlen helyzet? Számít ez egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint pl nyolc általános és doktori diploma. Vagy utcaseprő és ügyvéd. Vagy ennél egy kisebbre is.
2012. nov. 22. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

a párom elektromos mozdonyszerelő én pénzügyi számviteli ügyintéző vagyok.

Viszont ő raktárosként dolgozik, én biztosítónál ügyfélszolgálaton. Soha nem volt ebből semmi vitánk, örülünk, hogy van munkánk, a párom nagyon okos és talpraesett ember, jól főz, tud barkácsolni, ért a gyerekekhez, ha kérem segít és nagyon szeret. Nem számítana más akkor sem, ha ügyvéd lenne.

2012. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Párom diplomás informatikus, a szakmályában dolgozik.

Nekem OKJ-s végzettségem van, bankban dolgozok ügyfélszolgálaton.


Anyósomat leszámítva senkit nem érdekel :-)

2012. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
60%

A párom OKJ-s végzettségű, nekem diplomám van. Mindig is ő volt a jobb tanuló, bár én túl öntörvényű voltam akkoriban.

Értelmesek vagyunk, összeillünk, ebből soha nincs vitánk. Régóta tudjuk mindketten, nem az egy ember értékmérője, hogy mit végzett, miről van papírja.

2012. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

A párom autószervízben dolgozik, szakmunkás végzettsége van, én most fogom befejezni az egyetemet, közigazgatásban tudok majd elhelyezkedni. Ez sosem volt közöttünk probléma, vannak dolgok amikben én vagyok jártasabb, vannak dolgok amikben ő. Szerintem a családtagokban, barátokban sem merült fel ez sosem, hogy ez feszültséget szülhet közöttünk. Attól mert nekem diplomám lesz, és továbbtanultam, sosem jutott eszembe, hogy ő butább lenne nálam stb.


23/N

2012. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Az én párom is "egyszerű" villanyszerelő (vállalkozó), én pedig egyetemi diplomás cégvezető vagyok. Semmi gondunk nincs, nem volt ebből, mindketten becsülettel elvégezzük, amihez értünk, és én nagyon is tisztelem a szakmai tudását, alázatát és kitartását (különösen a mai világban, ahol az építőiparban annyi probléma van)

Ezt adta az élet, neki nem volt lehetősége tanulni, nekem igen. Attól még nem fogom őt lenézni, és semmivel sem kevésbé értékes ember. Hány többdiplomás bunkó van, hogy a politikusok többségét ne is említsem! Inkább egy diploma nélküli, de kedves, intelligens villanyszerelő! :))

2012. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
páromnak főiskolai végzettsége van, ahogy nekem is. szerintem az talán jobban számít a végzettségnél, ha az érdeklődési körötök eltérő, bár ha nem végletesen, akkor az sem okoz problémát. én pl művészeti egyetemen végeztem, szabadidőmben is ilyesféle dolgokat böngészek a neten. a párom inkább reál beállítottságú, szintén a szakmájával kapcsolatos videókat néz a youtube-on és ezzel kapcsolatos videójátékokat játszik nagy ritkán. viccből meg szoktam neki jegyezni, h ha ő leül a számítógép elé, akkor mindig "lőnek". de nálunk ez nem okoz súrlódást, csak mosolygok rajta,. van, ami érdekel is, ahogy az én dolgaim között is van olyan, ami őt is vonzza. a lényeg, h ha van is eltérés, legyen közös halmaz. és tolerancia a másik iránt :)
2012. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem volt egy olyan pasim aki akkor kezdte a fosulit mikor ossze jottunk.mire befejezte már hülye voltam neki:/aztán vége is lett,pedig végig támogattam.vannak ilyen s.ggfejek is..
2012. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!