Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meghúzódott a könyököm már...

Meghúzódott a könyököm már másfél hónapja és még mindig fáj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
kenegettem diclofenac-al és lóbalzsammal de még mindig nem múlott el pedig már másfél hónapja húztam meg.

#fájdalom #könyök #megúzodás
2012. dec. 22. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem a könyököd húzódott meg, hanem valamelyik izmod a karodon, egy gyógytornász kideríti és terápiát ajánl
2012. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miféle terápiát?pénzbe kerül?mit kell csinálni?a sport krém használna valamit?
2013. jan. 2. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:

sokféle elváltozás létezik, az izomhúzódástól az ízületi gyulladásig, teniszkönyök, golfkönyök stb. stb.

Az ortopéd orvos megvizsgál,választ valami képalkotó eljárást és elvégezteti, majd a gyógytornász is megvizsgál, kideríti mely izmok érintettek, melyeket kell pihentetni, vagy melyikre kellene iontoforézis elektroterápiával fájdalomcsillapításnak, vagy bármi, ezerféle gond lehet ezerféle megoldással. Persze lehet, hogy magától elmúlik, ezt nem lehet tudni.

Nem tudom,hogy ingyen van-e.

2013. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!