Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipochonder vagyok?

Hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés
Üdv, mostanában ( kb 1. hónapja ) mikor lefekszem ( mindig ugyanúgy fekszek ) a jobb mellem alatt a bordámnál nyomást érzek. Mintha be lenne gyűrődve alám a takaró v ilyesmi. Néha még fáj is egy picit pár másodpercre, de kívűlről nem látszik semmi. Tegnap olvasgattam neten betegségekről, és azóta nagyon félek, hogy esetleg valami nagyon komoly bajom van, tüneteket magyarázok be magamnak. Valaki meg tudja mondani mitől lehet ez? ( mmint nem a hipochondria, hanem a nyomásérzet ) :S

2012. dec. 25. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy komolyabb bajod lenne. Lehet beszorult a levegő és azt érzed pont abban a pózban. Máskor nem érzed? Nekem egyszer volt ilyen csak a hátamon, kb 2 hónap volt amire elmúlt, de mondták is hogy egy ilyet akár pár hónapig is lehet érezni. Ne olvasgass a neten mert ott könnyű hülyeségeket találni és sok ember képes bemagyarázni magának hogy neki tuti az van. Ha nagyon nyugtalanít keresd fel a körzetit és vizsgáljon meg.
2012. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ülve csak néha érzem, hogy szúr vagy fáj 1-2 másodpercre, de nem nagyon. fekve azért érzem, mert pont arra a pontra fekszek mindig és akkor érzem, hogy nyom valami ott.
2012. dec. 26. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!