Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős fejfájás (részletek lent)?

Erős fejfájás (részletek lent)?

Figyelt kérdés

kb 2 hónapja az iskolában nagyon nagy hülyeséget csináltunk pár haverral, felszívtunk az orrunkba egy zacskó üdítőport, és azóta nagyon rosszul vagyok! Fáj a fejem erősen sokszor, Gyengének érzem a karomat, volt hogy nagyon nehezen tudtam megemelni, a nyakamnál is erős fájdalmat érzek, elfelejtek dolgokat, homályosan látok fáj a szemem nem tudok figyelni

A Fejfájásomhoz sokszor hányinger és társul, és nem tudok rendesen aludni


Már nagyon bánom hogy ilyen hülyeséget csináltam, de nem merem elmondadni senkinek mert már így is drogambulanciára járok, és állami gondozásba is kerültem már


Van rá esély hogy ezek a tünetek megszűnnek.


2013. jan. 3. 02:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha drogambulanciára jársz, akkor sokkal inkább vmi drogtól fáj a te fejed, nem az üdítőportól.
2013. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem az üdítő portól van....Lehet ez agydaganat tünete is.Nem mondom,hogy az,de lehet.Ki kell zárni,mert ha időbe észreveszik,akkor megmentik az életed.
2013. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!