Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt a magzatot amit abortálnak...

Azt a magzatot amit abortálnak, de a "szülő" nem engedi hogy felhasználják őssejtkutatásra azzal mit csinálnak, hova teszik?

Figyelt kérdés
Morbid: esetleg kidobják?
2009. aug. 26. 19:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Megsemmisítik, igen.
2009. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De hogy? Kuka vagy elégetik? (XD)
2009. aug. 26. 19:04
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Ez egyáltalán nem XD...pedig jó humorom van,de az abortusz egyáltalán nem vicces:/

Hová teszik?Elégetik,mint mindent ami kikerül az emberből műtét során...

2009. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

így igaz..

az ikszdé meg elég durva volt most,pedig a humorérzékem jól működik,ez nem volt humoros :/

2009. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

veszélyes hulladékként kezelik, kezelésére és megsemmisítésére szigorú szabályok vonatkoznak. Egy kórház rendeltetés szerű működése során igen sok ilyen anyag keletkezik.


[link]

2009. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem xd de akkor is maga a kuka vagy az elégetés, mivel ha valaki meghalt egy idő után már viccesként fogja fel az ember, hányan humorizálnak a halállal és nagy sikerük van. Amúgy még ők meg se születtek szóval nem annyira nagyon létező személyek.
2009. aug. 26. 19:12
 7/28 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy??

12?

Attól,hogy nem születnek meg van nekik dobogó szívük mert sokan így szabadulnak meg tőlük!

Tehát mégis csak 1 kis emberke!!

Nem vagy vicces!

2009. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%
Attól, hogy nem születtek meg, léteznek ők. Kifejlett minden testrészük, éreznek fájdalmat, és lelkük van. Emberi lények, ugyanúgy, mint mi.
2009. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy emberi lény hanem mint létező SZEMÉLY vagyis névvel és további adatokkal rendelkező társadalmi lény. Közötök nincs hogy hány éves vagyok nem vélemény kérdeztem! Be kéne vezetni az oldalon hogy amelyik válasz nem tetszik a kérdezőnek törölhesse.
2009. aug. 26. 21:26
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy mit éreznek ilyenkor... el tudom képzelni hogy fáj... de nem erre voltam kíváncsi. Ha meg nem tetszik a kérdés akkor kérlek szépen ne válaszolj rá hanem arra a balra mutató nyílra kattints rá kérlek a böngésző eszköztárában.
2009. aug. 26. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!