Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyúkszemre mi a leghatásosabb...

Tyúkszemre mi a leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 15:31
 1/9 A kérdező kommentje:
A talpamon van.
2009. aug. 27. 15:33
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Sertészsír és befőzési szalicil! Bekened, de az ép területet nem, leragasztod, 5nap múlva a háziorvossal leszedeted a tapaszt, gyökerestül kihúzza és nemis jön vissza többet! Figyelj, ha naon éget a ragtapasz alatt, az nembaj!!
2009. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Patikában kapható tyúkszemtapasz, a hatóanyaga ugyanaz, mint az imént javasolt háziszeré. Viszont nem kell hozzá háziorvos. Van rajta haználati utasítás. Leragasztani, 12 óra múlva leszedni, kiáztatni, kaparni, és ezt addig folytatni, amíg teljesen el nem múlik.
2009. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Vizelet. Kicsit hagyod rajta állni, aztán lemoshatod.
2009. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
51%

A lápisz oldat a leghatásosabb. Vigyázni kell vele, mert nagyon maró hatású. Kizárólag csak a tyúkszemet érheti, az egészséges bőrfelületet nem!


Sajnos úgy tudom, manapság már nem kapható a patikákban. Talán az idősebb családtagok házipatikájában még fellelhető. Érdemes próbálkozni.

2009. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. aug. 27. 20:00
 7/9 anonim válasza:
87%
Bionet Herba Gold Aktív Balzsamot ajánlom szeretettel figyelmedbe. Fájni sem fog és gyorsan, hamar lejön. A falumban egy gyereknek is volt ilyesféle pont a talpán, felnőttnek is...szépen szedi le.
2009. szept. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Másik kérdésben már leírtam, de leírom ide is.

Nekem az egaver vált be.

2010. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
25%
Szerintem próbáld meg kiáztatni, vagy fordúlj orvoshoz.
2010. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!