Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a családomban senki sem...

Ha a családomban senki sem kopasz, akkor ugye nálam sem esélyes?

Figyelt kérdés
19 vagyok, és azt vettem észre, mintha ritkulna a hajam. Viszont szerintem ennyi idősen azért ez korai, ráadásul egyik felmenőm sem kopaszodott semennyire.

2013. jan. 7. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nem korai egyáltalán ha hajlamos vagy rá.. amúgy anyád felmenői között nézz körül mert általában anyai ágon öröklődik, amúgy ha szerves oldószerekkel dolgozol esetleg az is okozhat...
2013. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Anyám felmenői között sincsen. Sőt, én elvileg anyai nagyapám haját örököltem, és ő sem kopaszodott. Oldószerekkel sem dolgozom.

Egyébként miért ne lenne korai? A legfiatalabb kopaszodó ember, akit ismerek, már 30 éves.

Bár a fodrász azt mondta, hogy kamaszkor végén a legtöbb fiúnak megritkul a haja, szóval lehet, hogy nálam is ez történik.

2013. jan. 7. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megfáznak a hajhagymák attól is lehet.Ha haj hagyma is

elpusztul akkor ott nem lesz haj többet

2013. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem egy haverom van seggigérő homlokkal, neki már 21 éves korában seggig ért a homloka, szóval 19 évesen már igencsak kopaszodott.

amúgy nekem van egy olyan elméletem, hogy ha megfigyeled, általában a kopasz embereknek jól is áll, szóval szerintem csak azok kopaszodnak akiknek olyan a fejszerkezetük :D

2013. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy rájöttem mi okozhatja, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Kb. márciustól kezdve a sok vizsga miatt elég sok stressznek voltam kitéve, ami eleve okozhat hajhullást. Erre Rivotrilt szedtem brutális dózisban, aminek egyik mellékhatása az átmeneti hajhullás. Szeptemberig stresszes állapotban voltam. Az abba maradt, utána viszont nagyon depressziós lettem(az sem tesz jót a hajnak), ami következtében a Rivotrilt még nagyobb dózisban toltam magamba. Szeptember végén még 105 kiló voltam, újévkor már csak 92. Semmi tápanyag nem került belém, ezért is hullhatott a hajam.

Randa idők voltak azok.


Egyébként azóta leálltam a nyugtatóval, és már stresszes/depressziós sem vagyok. A táplálkozás is rendben van.

De ezek okozhatták sztem.

2013. febr. 10. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!