Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi dönti el, hogy az ember...

Mi dönti el, hogy az ember este lefekvéskor mikor alszik el?

Figyelt kérdés

Mert van olyan, amikor nem vagyok álmos és gyorsan elalszok, meg van olyan amikor szintén nem vagyok álmos, de nagyon lassan alszok el.


Mi dönti ezt el?


És meg lehet valahogy csinálni, valamilyen technikával (nem tea vagy altató, semmi ilyesmi) hogy ha lefekszek akkor gyorsan elaludjak?


2013. jan. 9. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor váltod át a tudatos ból a tudatalattiba
2013. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tea éberít, néha jobban mint a kávé, úgyhogy azt nem javaslom. Ha sokat kajálsz lefekvés előtt szintén nehezen fogsz tudni elaludni. De ez ember függő, valakinek ha az átlagnál többet pörög az agya, általában ők a rosszalvók, közéjük tartozom én is.
2013. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor nincs olyan módszer h lefekszek és gyorsan elalszok?


Mert próbáltam azt h nem gondolok semmire de az nekem nagyon nehezen megy....nem értem miért.

2013. jan. 9. 23:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam az úgy működik, ha a jobb oldalamon pillanatok alatt elalszom. Egyébb esetben fél órát is "keresem a helyem".
2013. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ez butaságnak tűnhet, de nem az! Kipróbáltam! Lazítsd el magad teljesen, úgy hogy már bizseregjen mindened. Próbálj meg ne gondolkodni semmin (de ha nem megy, nem nagy baj, csak próbáld meg.) Minden zavaró zajt szüntess meg (TV, rádió...) hunyd le a szemedet, képzelj el egy táblát. Koncentrálj rá! Írd rá (képzeletben). Írj rá egy 3mast, töröld le. 3x

Írj rá 2est 3x

Végül 1est 3x

(És közbe töröld.) Ha nem nagyon érted, akkor írj priv.et segítek!

2013. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!