Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kiszakadt a...

Mit tegyek ha kiszakadt a TRAGUS piercingem?

Figyelt kérdés
teljesen kiszakadt :/ ketté áll most az a kicsi porc.össze fog nőni vagy örökké ilyen fog maradni?

2013. jan. 11. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem varratod össze sebészeten minél előbb,akkor így marad.Ha összevarratod,szépen összeforr,csak kicsi heg marad.
2013. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hogy sikerült kiszakítani? Még a hideg is kirázott!
2013. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jézusom! Nekem mindkét oldalon van tragus piercingem, de sosem gondoltam még arra hogy kiszakadhat. Ez brutál! Mi történt?


Én elmennék egy magán sebészhez, még jobb, ha plasztikai sebészhez... (ha megteheted, minél hamarabb keress egy magán sebészt, ha nem, akkor irány a kórház)

2013. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig beleakadt a hajam és ahogyan szedtem ki a hajamat onnan egyre kívülebbre szakadt a piercing míg nem egy utolsó hajrántással kiszakadt :/ eléggé fájdalmas volt.most olyan a porcom mint egy nyitott kacsacsőr :/ de szeretnék még mindenképp tragus pc-t :)
2013. jan. 13. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2013. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!