Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Sotret tabletta kinél...

A Sotret tabletta kinél mennyi idő után mutatott javulást? Én napi egy szemet szedek, eddig hat darabot szedtem be. Egyelőre nem igazán látok javulást, DE TUDOM, NEM AZONNAL HAT.

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
1-2 hónap.
2013. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 hónap
2013. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 1 hónap után kezdett látszódni a hatása. Arckrémet kellett mellé használnom, mert szárítja a bőrt. Fél évig szedtem még 14 évesen, azóta újra pattanásos vagyok (19 évesen). Tönkrevágta a májamat...Szóval én senkinem sem ajánlom.
2013. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én dec.21.-e óta szedem, jan.17.-ig 20mg lassan egy hónapja 30mg.-ot. Látok javulást, de még azért ki jön 1-1 pötty. Meg nekem a hegek, nem akarnak elmúlni. :( Labellot, 2 hetente veszek mert elhasználom. Krémek nem igazán használtak, csak amit a doki írt fel, és a szemem is száraz. Visinet használok, de csak ideig-óráig jó. Elég sok mellékhatása van...és már bánom picit, hogy elkezdtem...életem legrosszabb szilveszterét töltöttem el...mivel erre nem is lehet inni...lőttek a szülinapomnak és úgy néz ki a Volt fesztiválnak is...-.-'
2013. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

kedves utolsó!

inni lehet rá,orvosomat is megkérdeztem,s tapasztaltam is,csak nem szabad teljesen leinni magunkat!

én immáron harmadik hónapja szedem,eddig napi 20mg volt az adagom,de mivel nem volt tapasztalható javulás,ezért egyik nap 40 mg-másik nap pedig csak egy tablettát kell bevennem,írt fel többféle gyógyszert is,duacot,fucidint,s most baneocint,mellékhatásai eléggé előjönnek,egyénfüggő hogy kinél hogy hat,mivel azért nem olcsó remélem hatni is fog nem csak szedegetem és tönkremegy a szervezetem és ugyanolyan "szép" maradok.Előtte voltam már kozmetikusnál,próbáltam zinerytet,s még sorolhatnám,kezdem azt hinni hogy már semmi se fog segíteni:(

2013. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
*sotrtetnek jönnek mellékhatásai,a fucidinnek és társainak nincs!
2013. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nature Sandra válasza:

4. hónapnál láttam feltűnő változást. Napi 20 mg az adagom. Legjobb döntésem volt, hogy elkezdtem szedni, semmi más nem segített eddig! Most tartok a 6. hónapnál és egyre szebb...

Valóban vannak mellékhatások:

-fejfájás

-száraz bőr, szem, orr, száj -->állandóan bereped, és óránként kenegetem.

-izomfájdalom

-fáradtság

DE ennek fejében szerintem megéri!!! Kitartás kell hozzá.

2013. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Újra írok :) Most lesz 4. hónapja, hogy szedem a gyógyszert, inni ittam...nem sokat, de azért hetente egy pohár bor azért megengedett remélem...:) Most megyek, majd vérvételre kiderül mennyire volt káros. Javulás nálam továbbra is tapasztalható. Napokban nézegettem a tavaly nyári képeimet, tele voltam pattanásokkal, alapozó nélkül soha nem mentem sehova. Most már nem is használok alapozót egyáltalán, olyan jó :)

Mellékhatások: Száraz száj, orr, szem, fényérzékenység,korpásodás. :(

2013. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is most járok a negyedik doboznál és nálam is bevált. :) Igen a szám nekem is szárad és a fényérzékenységet én is tapasztalom. De ennyit elviselek azért, hogy szép legyen a bőröm(végre). :)))
2013. ápr. 20. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!