Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sclerosis multiplex betegséget...

Sclerosis multiplex betegséget állapítottak meg a nagyapámnál szegény borzasztóan szenved mit tegyek hogy jobban érezze magát?

Figyelt kérdés
Nem eszik egész nap,hányingere van,inni is alig iszik nap mint nap.Fáj a hasa,székrekedése van,nagyon gyenge stb.Aki tud segíteni az kérem írjon.Bármilyen tanács jól jönne most.Előre is köszönöm szépen a válaszokat!!

2013. jan. 16. 17:41
1 2
 11/14 poet1 ***** válasza:
20%
én azt írtam, h én min mentem át. Ha nevetsz egészségedre,majd nevetek még rajtad én is, te azt sem tudod mit beszélsz, Isten bocsássa meg ezt, mielőtt késő lenne. Csak vagdalózol. Tedd, ha megnyugtat h tiéd az utolsó szó, de nem neked van igazad, jobb ha mélyen belenyugszol
2013. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

Kerestem a cikket, de nem találtam. Amit mondani tudok az, hogy biztosan téves diagnózisod volt, nálam Mr vizsgálat után is csak gyanúm volt, mert először egy másik betegségre gyanakodtak, később derült ki, hogy ez SM. Ezek a tünetek sok más betegségben észlelhetők. Magyarországon több orvos is nyíltan megmondta, hogy ez nem gyógyítható, csak szinten lehet tartani.

Kanadában élek, itt részt veszek kutató programban, amivel én is több emberrel együtt segíteni próbálunk újabb gyógyszerek fejlesztésében SM betegek részére. Itt is megmondták az orvosok, hogy ez nem gyógyítható, de szinten lehet tartani gyógyszeres kezeléssel, és be kell tartani egyéb orvosi utasításokat.

Nem tudom, hogy hova jártál orvoshoz, de téves diagnózist kaptál az teljesen biztos. Vannak olyan betegségek amihez nem elég a hit, és ez sajnos egy olyan betegség. Nem vitatkozni akarok, de minden SM betegnek tudnia kell, hogy be kell tartani az orvosi utasításokat, és persze hinni kell, és bízni, hogy nem lesznek további shubok. De a hit ebben a betegségben nem gyógyít sajnos.

Én komolyan örülök, hogy te meggyógyultál, de biztosan valami más volt a betegséged neve, és elszomorít, hogy téves diagnózis miatt, úgymond "bolondítanak" téged.

Jó egészséget!

2013. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%
Mit képzel ez a gyökér, hogy vadidegen embereknek fenyegetőzik? Mert ő meggyógyult hit által. Kinek képzeli ez magát? Idejön és bugyog belőle az embergyűlölet. Undorító valláskárosodott söpredék. Tele van velük az összes fórum, még súlyos betegségek esetében sem vesznek vissza a tenyérbemászó ostoba bugyuta másokra gyűlölködő, acsarkodó megnyilvánulásaikból. sŐT, ilyen helyzetekben érzik magukat igazán nyeregben. Visszataszító alja senkik.
2017. aug. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
"majd nevetek még rajtad én is" Te beteg pszichopata rothadék.
2017. aug. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!