Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20évesen lehet ugy szívinfarkt...

20évesen lehet ugy szívinfarktust kapni? , hogy egy hónapja voltam kardiologia vizsgálaton és szivultrahang, ekg, terheléses ekg, minden teljesen negativ volt.3éves korom óta sportolok, és vékony, vagy vérnyomásos prob nem volt.

Figyelt kérdés

Pánik beteg vagyok,(voltam) de pl ma is nagyom fáj a mellkasom, ég de inkább a torkom alattt, mint h egy tű bökne, de néha ugy érzem mint a ha a hátam közepe be lenn állva.Lehet ortopédiai problémától is?

Meg bezséld közbe rosszabb.

Nem kéne infarktusra gondolnom ilyene vizsgálatok után nem?


2009. aug. 30. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy nálad ez-e a helyzet, de én is mellkasi fájdalmakkal (szúrás a szívem tájékán, nehezen kaptam levegőt stb.) mentem az orvoshoz. Leletek negatívak, és az is kiderült, hogy a gerincemmel van gond, és ez a fájdalom sugárzik át a mellkasomba. Nem biztos, hogy veled is ez a helyzet, de ha a kardiológiai vizsgálatok negatívak, akkor nem vagy szívbeteg, másfelé kell tapogatózni.
2009. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11.37! 11.33-as vagyok. Kezdetben Pantacid + Quamatel 20 + Ulcogant koktélt kaptam. Nem használt. Akkor ráállítottak a Pariet 20-ra, az használt, csak májusban megemelték az árát, így a havi adagom mintegy 15 000 forintba kerülne. Ezt nem tudom kifizetni, így átraktak Nexiumra, ami olcsóbb volt (mert ugye most azt is duplájára emelték, így 10 000 forintbe kerül a havi adag - azt hittem, hanyatt vágódom, mikor meghallottam, mennyibe kerül). A Nexium nem segít, de jobb híján ez van.
2009. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sztem ez tök reflux. a tünetek eléggé refluxosak, úgyhogy nemfogsz szívrohamot kapni.
2009. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!