Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kell kezelni ezeket a...

Füves kérdése:

Hogyan kell kezelni ezeket a beteg embereket, amikor rájuk jön a dühroham, vagy egyszerűen bekattannak?

Figyelt kérdés
Pultos vagyok,jár be a kocsmába egy furcsa pár. Testvérek,de úgy járkálnak,mint egy szerelmes pár. A nő alkesz,a srác meg (nem tudom milyen betegsége lehet) bolond. A múltkor földhöz vágott egy hamutartót minden előzmény nélkül,s mikor megkérdeztem tőle,hogy miért csinálta,azt mondta hogy nagyon mérges lett. Hozzá kell tenni,hogy akkor éppen nem volt vele a nővére,és a kocsmában is csak ketten voltunk,de én azon kívül,hogy megkérdeztem tőle,mit iszik,mást nem beszéltem vele. Szóval,biztos,hogy nem én mérgeltem fel. Elmeséltem ezt később a főnök asszonyomnak,aki mondta,hogy pszichopata,s régen az a pletyka járt a városban,hogy született gyerekük és elásták. (Biztos,hogy van benne igazság,mert a tag 10évig ült,és a mai napig kell járnia pszichiátriára.)Azóta nagyon félek,ha bejönnek és esetleg rajtuk kívül nincs benn más vendég...
2010. szept. 4. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit félsz? El lehet intézni h ki legyen tiltva. Nálunk hány emberrel megcsinálták..

Ha meg nem hallgatsz rám. a te bajod ha 1x lekever párat.

Az ieneket nem is szabad beengedni se kiszolgálni mert nagyobb kárt csinál mint simán betegen.

2010. szept. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jah még annyi h ne kivételezz vele, nyugodtan rá lehet szólni h viselkedjen stb. Tudnék intézkedni ne félj csakhát nem vagyok pultos.
2010. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezek többnyire nem bántják a másikat ha szedik a bogyóikat, de ne fordulj háttal neki ha lesz még ien eset h csak 2en vagytok.
2010. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
00:38, mi a garancia rá, hogy szedi a bogyóit? Szerintem ez nem természetes, és az sem megoldás, ha nem fordítasz hátat. A lehetőségednek megfelelő óvintézkedéseket meg kéne tenni. Pl. gázspray. Tudom, hogy hülyén hangzik, de biztonságérzetet ad. Persze a legoptimálisabb, elkerülni az ilyen helyzetet, de nem mindig lehet.
2010. szept. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elektromos sokkolód nincs?
2010. szept. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 yuda ***** válasza:

Kezeléséhez: éppen tegnap mondta nekem valaki,mert hasonló problémába kerültem ,hogy próbáljam ki a következőt,ami nála működik:

-hirtelen menj hozzá közel,hogy szinte összeértek és úgy beszélj vele - ettől zavarba jön,ugyanis elveszed a mozgásterét. Nekem jövő héten is lesz alkalmam bőven próbálgatni hogy működik,kíváncsi vagyok,de látok benne logikát.

2010. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

-hirtelen menj hozzá közel,hogy szinte összeértek

ez vonzó ötlet 2 pszichopata felé...vagyis 2 pszichopata alkesz felé..

2010. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezzel a közel menéssel csak az a baj,hogy undorodom tőlük,mert mocskosak és büdösek...Jobbnak látom,ha inkább ki sem jövök a pult mögül. Kitiltani őket meg hivatalosan nem lehet...
2010. szept. 4. 13:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy teremtenék magamnak egy kis "tiszteletet" felőlük,hogy amikor még nyugi van, elkezdenék mesélni a srácnak,hogy "basszus de beütöttem a kezem a kick box edzésen" :D stb. :) És bár viccesen hangzik, de én ezt szoktam alkalmazni és ha jól megy a dolog,akkor nem is lesz szükség arra,hogy megrémiszd mivel szóba elegyedtek..stb.:) A mi falunkban van egy srác aki engem majdnem pofán csapott egy szódás üveggel azért mert túl közel mentem hozzá a biciklimmel.Mi "kakasnak" hívjuk..Tudom milyen szar érzés ilyenekkel beszélni :S De az is jó ötlet ha megoldod,hogy soha a büdös életbe ne legyetek ketten a vendéglőben vagy kocsmában vagy mi az:) Elhívsz magaddal egy havert, hogy jöjjön már be meghívod egy sörre, vagy akármi :) (bocsi,hosszú lett)
2010. szept. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lassan két éve tartottunk egy házibulit, születésnapom volt... az -akkor még nem diagnosztizált - borderline/pszichopata/skizofrén (nem, még mostanra sem diagnosztizálták, mivel nem nagyon jár el a dokihoz, de valószínűleg többszörös személyiség...) barátnőm este 11 körül megpróbált szíven szúrni egy késsel minden előzmény nélkül... Istennek hála a pia ellenére voltak még olyan jók a reflexeim, hogy elkaptam a kezét úgy, hogy a kés hegye kb a mellkasomtól 1 centire állt meg. Lenyomtam a földre, ráültem a mellkasára és lefogtam a kezeit, közben kicsavartam a kezéből a kést, ott hevert mellettünk a kövön... kb 20-25 percig akart még megölni, kaptam mindent szóban, a hülye k*rvától a büdös boszorkányig... akik még ott voltak a szobában (három barátnőm), csak sírtak meg remegtek... nekem akkor nagy valószínűséggel az a jópár év küzdősport mentette meg az életem, a kés, bár nem volt sok éle, valószínűleg minimum komoly sérülést okozott volna, ha nem is öl meg, miután teljes súlyával beledőlt a szúrásba....


Óvatosan. Ha esetleg összekerülünk azóta buliban, esetleg itt alszik, nem iszom annyit és iszonyú éberen alszom, arra is felébredek, ha megfordul az ágyon, pedig a szomszéd szobában szokott aludni, ilyenkor ujjongok, hogy recseg az ágy valamennyire.

A lényeg az, hogy mindig legyél felkészülve, ÉBERSÉG!!!

2010. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!