Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alul működésem...

Pajzsmirigy alul működésem van, mit csináljak, hogy elinduljon a fogyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! én 19 éves vagyok és 1 hónapja pajzsmirigy alul működést diagnosztizáltak nálam! június óta folyamatosan hízok, 53 kg voltam akkor és most sajnos már 74 vagyok.... nagyon el vagyok keseredve, mert diétázom és napi 1-1,5 órát intenzíven sportolok! Szedek gyógyszert is amit az endokrinológus írt fel! 3 hónapja PCo-t is diagnosztizáltak! Nem tudom, hogy mit csináljak, hogy végre elkezdődjön a fogyás??!! Segítsetek kérlek!!

2013. jan. 23. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy PCO-d is van, szomorú de ma nagyon sok nőnek van. Nem várhatunk mást a táplálkozásunk alapján.


Paleóval gyógyul néhány hónap, fél év alatt.

2013. jan. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. jan. 24. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Lesz majd kedved írni, ha jól leszel? :)
2013. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Persze, habár most kicsit el vagyok szomorodva!!! :( de remélem változni fog a helyzetem!
2013. jan. 24. 14:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Bizonyára változni fog, és ha valami gond van, akkor igazából.. lehet gyógyszerekkel szórakozni, de mondjuk itthon pm-es betegek kezelésében mondjuk Dr. Tóth Csabát érdemes felkeresni, aki a fővárosban és más város(ok?)ban is rendel, illetve bizonyára tud még ajánlani olyan orvosokat, akik nem feltétlen élethosszig tartó gyógyszeres kezelést ajánlanának.


Nem a kérdésedhez kapcsolódik, csak pihenésképpen elmélkedem kicsit..

Az elhízásjárvány egyre nagyobb méreteket ölt. Lassan az emberek többsége szenved tőle valamilyen szinten, abszolút önhibájukon kívül lesz pm betegségük, holott jóval idősebbek nem is hallottak ilyen betegségekről..

Mindez miért? Mert egy ilyen életmódba 'kényszerítenek' bele minket, ami reklámot, tanácsot a médiában látnak az emberek, azok 90%-a egyszerűen veszélyes. Hogy mennyi mindent ki lehetne védeni a legegyszerűbb odafigyeléssel, kis tudatossággal..


Na, előbb legyen neked sikered, jó eredményed, ez mindenképpen igényel némi időt, aztán ezt a gondolatmenetet is lehet folytatni. Legyen szép napod!

2013. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, egy kicsit megnehezíti a dolgom, hogy Londonban élek, és csak ritkán járok haza ellenőrzésre, van egy nagyon jó endokrinológusom, sokat segít, de igazából még csak 1 hónapja szedek gyógyszert, úgyhogy nem tudom miért várok változást... :( a magas vérnyomást nem is mondtam, minden reggel 5 féle gyógyszert szedek... mindegy, nem panaszkodom! Csak nem bírom elfogadni a 19 kg pluszt!!! :( de ez az én bajom
2013. jan. 24. 16:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Te bajod, te bajod én ilyen esetek gyógyítását követem, azt keresem hogy ne kerüljek én ilyen állapotba (na pco-s nem leszek, de a magasvérnyomást, elhízást stb. hogyan kerüljem el) így a megelőzésre, gyógymódokra is ráakadtam.
2013. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne érts félre, nagyon örülök a segítségednek!!!! :) a paleot kipróbálom! :)
2013. jan. 24. 16:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértem a problémát, és azt hogy nehéz..

Ki kell tartani, mert rengeteg javulás várhat rád, aminek nagyon fogsz örülni.

2013. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!