Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortükrözés? FÉLEK!

Gyomortükrözés? FÉLEK!

Figyelt kérdés
Ma volt kolonoszkópiás vizsgálatom (vastagbéltükrözés) egyszerüen szörnyű volt. A vizsgálat után sokkos állapotba kerültem... nagyon megviselt. Pár nap múlva mennem kellene gyomortükrözésre.. de nem merek. Nagyon félek hogy újra át kell élnem valami hasonlót mint ma. Mik a tapasztalataitok?
2013. jan. 23. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos (vagy épp hál' Istennek) saját tapasztalatom nincs. De én biztos, hogy valami bódításban vagy könnyebb altatásban kérném. Nincs erre lehetőség?

Lehet, hogy puhánynak tűnök, de már a gondolat is megrémít, hogy egy csövet ledugnak a torkomon.. Egész elszomorító, hogy itt vagyunk a XXI. században, és nincs semmi humánusabb módszer erre.

2013. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
altatásba kérd. drága, de inkább erre költs, mint haszontalan dolgokra(ha teheted)
2013. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia!én voltam mind a kettőn,DE SOHA többé nem vagyok hajlandó menni,kivéve esetleg altatásba!neked is ezt tanácsolom!27/n
2013. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kérhetek altatást ilyen beavatkozáshoz, mert súlyos szívelégtelenségem van... így ha elkerülhető akkor nem altatnak, semmi szívműködést befolyásoló dolgot nem adnak. Én a gyomortükrözéstől féltem jobban.. aztán most átestem a vastagbéltükrözésen.. és kezdem azt gondolni hogy ennél rosszabb a világon nem létezik :S Képtelen leszek elmenni erre is... mert ha nem megyek sose fog kiderülni mi bajom :S
2013. jan. 24. 13:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled, ez nem a legkellemesebb vizsgálati módszer. Kérj meg valakit, akit szeretsz, hogy kísérjen el, és fogja a kezed, már ha megengedik az orvosok!
2013. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell félni tőle! Engem a várakozás és a tömeg rémiszt inkább ilyen vizsgálat előtt.
2014. márc. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!