Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek! Mi lehet ez? Részletek...

Félek! Mi lehet ez? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Hipochonderségem miatt kiskorom óta minden féle betegséget beképzelek magamnak.A mostani viszont elég komolynak tűnik. Tavaly áprilisban kezdődött,minden ok nélkül kicsit elkezdett fájni a csuklóm,aztán ez szép lassan elmúlt,azóta itt ott érzek kisebb csontfájdalmat. Ilyen kisebb foltok is voltak rajtam a nyáron és ami e leginkább aggaszt 4-5 hónapja mind a 2 fülem mögött bedagadt a nyirokcsomó ami elég kemény és ez azóta sem múlik. A mérete szerintem nem változott. A nyakamon is érzek még mind a 2 oldalt 1-1et. Innestől teljesen összeomlottam és az internet segítségével megtudtam,hogy a leukémia tünete is lehet. Van 2-3 éve egy rosszul gyökérkezelt fogam amiből a tömés is kiesett. Nem hinném,hogy ennek lenne e hozzá köze. A nyirokcsomók néha fájnak is. Most szántam rá magam,hogy elmenjek orvoshoz,de leghamarabb csak csütörtökön tudom,addig is tudnátok mondani valamit?Szerintetek mitől lehetnek a tüneteim? Valakinek valami hasonló? 21 éves fiú!

2013. jan. 8. 14:20
 1/3 anonim válasza:
lehet hogy változtatni kéne a gondolkodásodon
2013. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vizsgáltasd ki magad, de 90%, hogy valami apróság.


egy hipochonder :)

2013. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nézesd meg a fogadat, mert ha rosszul lett gyökérkezelve és gyulladásban van, az is okozhatja a nyirokcsomó duzzanatot.
2013. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!