Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől tudok beteg lenni?

Mitől tudok beteg lenni?

Figyelt kérdés
Nem iskolaundor/ dogákat sem akarok megúszni, mert jó tanuló vagyok, csak éppen szeretnék pár napig pihengetni, megbeszélni az otthoni/ sulis problémákat. Az az igazság, hogy a szüleim nem fognak igazolást adni csak úgy, én meg amūgy is szeretek beteg lenni. Volt már tüdő- meg torokgyulladásom is, most megint az utóbbit akarom. ( akkor legalább le is fogytam mert nem tudtam enni) mit kell ehhez tenni? Ne hülyézzetek le, hanem légyszi a kérdésre válaszoljatok. Kœszi.
2013. jan. 29. 16:40
 1/4 Brigi_830220 válasza:
Kivel szeretnéd megbeszélni az otthoni problémákat, ha otthon ezt nem tudják veled megbeszélni? Betegség miatt nem jár otthonlét, csak ha fertőző vagy vagy lázas...esetleg nyílt törésed van. Ez utóbbit a legnehezebb imitálni. Lázasságot a lázmérővel tudsz produkálni, de szüleid előtt lebukhatsz. Krétaevés volt az 50 évvel ezelőtti módi, de óvva intenélek ettől!
2013. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a szüleimmel szeretném, ha beteg vagyok akkor sokkal megértőbbek. Igen, igen a lázmérős színjáték egész jónak hangzik, csak nem tudom hogyan fogjak hozzá. Már előtte is színleljem, hogy rosszul vagyok?
2013. jan. 29. 16:52
 3/4 anonim válasza:
Mi lenne ha elmondanád az igazat otthon? Még jól is elsülhet :) Mivel tudják, hogy nem lógni akarsz :)
2013. jan. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, este színleltem, és tényleg beteg lettem... :-)
2013. jan. 30. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!