Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet 16 éves korban növekedés...

Lehet 16 éves korban növekedési fájdalom?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és mostanában gyakran érzek fájdalmat a combcsontomban és a térdemben, még akkor is hogyha nem csinálok semmit, általába délután érzem többször, de van hogy napközben is.Sehova sem ütöttem be és akitől megkérdeztem (többek közt anyukámtól is) mindenki azt mondták, hogy azér van mert növök.Lehetséges ez??

2013. jan. 30. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ez így működik.
2013. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen még növésben vagy.
2013. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, nekem is volt ennyi idősen kb 20 éves koromig. De is nyúltam rendesen, 185 vagyok :)
2013. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg*
2013. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
remélem én is nyúlok még
2013. febr. 5. 20:23
 6/7 anonim válasza:
én is 16 éves vagyok. jelenleg 190 cm. Nekem a bal térdem dagad fel kisebb erőltetés után (akár futás). Kérdeztem egy gógytornászt, azt mondta meg kell erősiteni a combizmokat. Háton fekszel, két lábadat fel és ird a számokat,neveket. Én csinálom egy ideje, valamennyit segit. :)
2013. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, én is emiatt aggodalmaskodok mostanság csak érdekes nekem ezek a fájdalmak a mellkasi és hasi tájékokon egyszerre jelentkeznek, az ugye nem gáz mert ott is növök ugye?
2013. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!