Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta tartó fülzúgásra,...

Évek óta tartó fülzúgásra, csengésre, sípolásra kapott e már valaki hatékony gyógyszert, amitől ez kissé múlott, vagy esetleg meg is szűnt?

Figyelt kérdés

Már vagy 10 éve vagyok így .Hallom a fülemben a saját vérem

áramlását.A legrosszabb a teljes csend körülöttem,mert

akkor ezek a zajok jobban a fülemben vannak.A kis zajban is jobban érzem magam.Orvoshoz ne küldjetek,nem rég voltam

egy több napos kivizsgáláson .Még gyógyszert sem tudtak adni rá .



2013. febr. 2. 17:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom ez inkább urológiai oldal,mint fülészeti .
2013. febr. 2. 23:29
 2/8 anonim ***** válasza:
A fűl zúgásnak több oka lehet: 1,, ha zajos munkahelyen, több éven keresztül dolgozni, mert ilyenkor a halló ideg visz szább húzódik, ezért rossz a középfül vérellátása. Van a másik, amikor a hajszál erek meszesednek. Van akinek a nyaki erek meszesek ezért rossz a azon az oldalon a vérellátás. Erre két gyógyszer van. Az egyik, hogy rugalmas legyen Rutascorbint kell szedni. A nyaki és egyéb erekre, meg fokhagymás citromot. Ha érdekel a recept megírom privibe
2013. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2#

Ne írj butaságokat és ne küldözgess recepteket látatlanba.

2013. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A panaszod neve tinnitus. Nagyon sok minden okozhatja. És valóban közte van az is, amit már írtak.Ráadásul a fokhagymás recept(ha nem is fog segíteni,de ártani sem!)nem biztos,h hülyeség.Lehet keringési ok,idegi,mozgásszervi eredetű,stb. Ki kell vizsgálni és ennek megfelelően célzottan kezelni,de érdemes kipróbálni valamilyen GINKGO BILOBA tartalmú készítményt,ami recept nélkül kapható!
2013. febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a fokhagymás citrom nagyon jó értisztító, koleszterin csökkentő.Mindenki szedheti,mellékhatások nélkül.
2013. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van :/ korábban lüktetést éreztem (vér áramlása) mostanában ezt kevésbé, inkább zúgást ami néha olyan erős, h aludni sem tudok tőle. Reméltem, hogy lehet rá megoldást találni, de mindenhol azt olvasom, h még az orvos se tud mit csinálni vele, ami elég elkeserítő.. mindenesetre én el fogok menni kivizsgáltatni, jobbat nem tudok..
2013. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddig írt válaszokat .
2013. márc. 1. 17:49
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok, aki hasonló cipōben járt, hogy van most? Segített valami?
2018. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!