Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális dolog? Veletek...

Ez normális dolog? Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha rossz kategóriába tettem...

Még mielőtt elolvasnátok kérlek benneteket csak azok írjanak akik normális választ adnak. Lenéző/bántó hozzászólásokat nem kérek!!!

Még mielőtt a lényegre törnék elmondanám magamról, hogy 16 éves vagyok (lány) gimnáziumba járok és a tanulmányi átlagom 4.5 volt most félévkor.

Az érzéseimmel lehetnek a problémák? Vagy mi történik velem? Kezd elmenni az agyam?

Az az igazság, hogy van egy kb. 40 éves férfi. Egy orvosról van szó. (nem pszichiáter meg semmi olyan ami agyi problémákkal foglalkozik...) Ő egy nagyon okos, tisztességes, kiváló orvos, sőt főorvos. És én azt vettem észre, hogy számomra nem is tudom, hogy fogalmazzak, talán érzek valamit iránta. Ezt olyan rossz kimondani/leírni hiszen apukám is lehetne. Szerelmes az nem vagyok az biztos. De valahogy számomra nem közömbös, sokat gondolok rá. :( Nem értem mi lehet velem. Eddig sosem érdekeltek azok a férfiak akik nálam sokkal idősebbek. Tehát pl. 3 max 4 év korkülönbség. És nem értem, hogy mi történik most velem...

Kérlek segítsetek. Tanácsokra van szükségem! Kétségbe vagyok esve... :(


2013. febr. 9. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lányoknál természetes hogy mondjuk tanárjukba szerelmesek lesznek. Természetesen a mai társadalomban nemnagyonűködik/nemannyiraszerencsés egy efféle kapcsolat. Gond akkor van, ha apakomplexusos vagy.
2013. febr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Kapcsolatban semmiféleképpen sem gondolkodom. Hiszen óriási a korkülönbség. Ráadásul családja is...

Nem tudom, hogy ez apakomplexus e?! Ezt, hogy lehet kideríteni?

2013. febr. 10. 11:57
 3/11 anonim ***** válasza:
:) Hát... Apáddal milyen a viszonyod?
2013. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom... jó a viszonyom de semmi extra.
2013. febr. 10. 13:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagyis nem egy hiteles apuka a számodra... ?
2013. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Hiteles apuka.."- ez alatt pontosan mit értesz?

Az én apukám szeretem engem meg minden, de eléggé zárkózott típus. És mondjuk, őt az anyukája nevelte fel. Szóval nem biztos, hogy pontosan tudja, hogy milyennek kell lenni egy igazi apukának. De még egyszer mondom igazból nincs vele bajom. :)

2013. febr. 10. 14:37
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent az pontosan, hogy ha valaki apakomplexusos? Azon kívül, hogy idősebb férfiakhoz vonzódik...
2013. febr. 10. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát az én értelmezésemben azt jelenti, hogy a párkapcsolataiban nem a partenrségi hanem inkább a kislány-apuka felállást keresi.


A mai világban a férfikép nagyon össze van kuszálva, legyél kemény legyél érzékeny, teljesen egymást kizáró dolgok sokasága igényeltetik ahhoz hogy valaki férfi lehessen így hát majdhogynem senki sem az. Emiatt sokan nem érzik jól magukat, és nemtudják a hagyományos férfiképet mutatni, a hiteles vezetőt, aki mellett soha semmi bajod nem lesz, és minden érthetővé válik.


Nahh ha valaki ezt nem kapja meg, annak hiányozni fog.

2013. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató.....

Az a férfikép amelyet írtál az nem igazán mondható el apáról. Mindig is anya volt az úgymond dominánsabb, mert határozottabb, kiegyensúlyozottabb és ő az a bizonyos vezető típus.

2013. febr. 10. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Azonban minden gyermeknek megtetszik valamelyik felnött, szóval lehet nincs is semmi különös. Én innen ennyiből nem láthatom át hogy miben vagy benne. :)
2013. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!