Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen kegyetlenek az...

Miért ilyen kegyetlenek az emberek? Miért bántanak olyasmiért amiről nem tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos nő létemre nagyon magas vagyok, 178 cm és ez az egész eddigi életemet megpecsételte. Az iskolában, a szórakozóhelyeken, családban vagy akár csak az utcán. Állandó csúfolódások, bántások, gúnyolódás céltáblája voltam, nem fogadtak be semmilyen társaságba mert mindenhonnan kilógtam. Még csalűdban se érezhettem magam kényelmesen mert minden alkalommal az volt a téma milyen magas vagyok, meddig növök még. Méregettek állandóan mekkora vagyok. Nagyon sok sérelem ért emiatt gyerekkorom óta amit azóta se tudok kiheverni. Nem értem miért kell ezt csinálni, ezzel születtem, ilyenek a génjeim, nem tehetek róla, nem én akartam. Ez olyan kb mint ha egy láb nélkül született embert gúnyolnának, mert én is pontosan annyira tehetek róla.


Egy elkeseredett lány


2013. febr. 14. 17:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen magas vagyok. :D Csak mindezek mellé még hormonproblémás is. Lány létemre szinte semmi ösztrogén nincs bennem, de az androgén hormonok több, mint dupláját termelik a megengedettnek. Ezáltal erősebben szőrösödöm is és túlságosan nőies testalkatom sincs. Hát még engem mennyit bántottak, szőrös állatnak gúnyoltak, úgy, hogy közben szart se tudtak a szenvedéseimről, a lelki oldaláról ne is beszélve. Én azóta egyszerűen a nagyon kis kivételt leszámítva gyűlölöm az embereket.
2013. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!