Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon nőhetek-e még min.5-6...

Vajon nőhetek-e még min.5-6 cm-t az évek során? (Tudom, hogy rengetegszer kérdezték ezt már mások is, de úgy érzem, hogy az én esetem egy kicsit különbözik a többiekétől) A többit lenn.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,jelenleg 1,70 magas.


Mások azt mondják,hogy ez nem alacsony,hanem átlagos,de engem mégis zavar,mert amerre járok,mindenhol magasabb emberekbe botlok.


Régebben az orvos azt mondta,hogy el fogom érni a 180-at,de sajnos már másfél éve egy centit sem nőttem.

(Ugyan így van ez a lábméretemmel is,egyenlőre áll 43-44-nél).


Elérhetem-e min. a 176 cm-t? (Édesanyám 160,édesapám 178 cm)


Köszi előre is a válaszokat!



2013. febr. 16. 18:34
 1/5 anonim válasza:
én 1,55 vagyok és én mindig magasabb emberekbe botlok. legyél elégedett vele, én mindent megadnék h 20 centivel magasabb legyek..:)
2013. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
TE HÜLYE VAGY???? én éves vagyok és 160 cm magas a lábam 38-as és te találod magad kicsinek??????? Tavaly is ugyan ennyi voltam nem nőttem semmit szóval én tényleg aggódok hogy ennyi maradok.És ilyen magas vagy.
2013. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
15 éves vagy csak nem írta bele
2013. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és eszembe jutott,hogy nem a külső a legfontosabb! ;)
2013. febr. 17. 10:43
 5/5 anonim válasza:
Hát nem a külső a fontos....és nem kell aggódnod nem vagy pici.
2013. febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!