Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a folyamatos...

Mit tehetnék a folyamatos álmosság ellen?

Figyelt kérdés
Mindig alszom min. 8 órát, mégis mindig fáradt vagyok, alig bírom ki, hogy ne aludjak el az óráimon. Hétvégén is majdnem mind a 2 napot végigaludtam.

2013. febr. 19. 13:29
 1/6 anonim válasza:

Ez már nem normális állapot szerintem.

Mindenképpen fordulj orvoshoz.

2013. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah, 100%, hogy valami lappangó eddig fel nem ismert bajod van, ez egyáltalán nem átlagos, és szerintem olyat nem csinálsz ami okozhatná, nem vagy súlyos depresszióban, stb.

Viszont szerencse kell, hogy az orvosokhoz járás eredményes legyen, sajnos retek az egészségügy, neked is ki kell venned a részed a dolgokban. Ezt pedig úgy kell, hogy teszteled magad, mégis mi okozhatja a tüneteid, hogy az orvosoknak jobban el tudd mondani a panaszaid, hogy ők is a jó helyre küldjenek tovább. Például evéshez tudod kötni? Időszakosan jelentkezik az állapot? Volt agyrászkódásod, valamilyen baleseted kiskorodban? Vérnyomást, vércukrot magadnak is nézheted evés előtt, evés után.

Ja, és ne higyj az internetnek és a hülye tanácsoknak, van bőven belőle:) Minden jót

2013. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellene túldramatizálni a helyzetet. Egyrészt tavaszodik, ilyenkor fogy az emberből a vitamin meg energia, a tavszi fáradtság nem népi közhely. Másrészt a korodat nem irtad, de iskolás vagy úgy tűnik, a napi 8 óra a felnőtteknél sem szentirás, nekem most 6 is elég az ex-nejemnek 10 is kevés volt, de emlékszem a középiskolában leadtam két nem kötelező tárgyat, hogy az egyik napon 9-re, a másikon csak 10-re kelljen bemennem és aludhassak még, pedig általában 10-től fél 7-ig aludtam mint a mormota. Aztán még van száz más dolog ami bejátszik, az alvás minősége sem mindegy, felnőni energiaigényes meló.
2013. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A hétvégi 2 nap alvás megszakításokkal is, még a fiatalság ellenére és a tél vége ellenére is, TÚLZÁS és kész.

Semmiképp sem normális, akik 3 műszakban dolgoznak gyárban, azok sem alszanak ennyit.

2013. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és tényleg alig bírom végigülni az előadásaimat, régebben pedig nem volt így. Egy-két hete áll csak fenn ez az állapot, mióta az új félév elkezdődött. Régebben hajnalokig fent voltam, és azért kellett 6-7 óra alvás, de semmi bajom nem volt órákon.
2013. febr. 19. 18:11
 6/6 anonim válasza:
Épp ezért írtam (én is) hogy nem normális, semmit nem veszítesz ha elmész a háziorvoshoz, elmondod neki hogy mi a helyzet veled és ő majd tovább irányít, az is lehet csak vérvételre elküld, ez meg amúgy se árt senkinek..
2013. febr. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!