Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy 30évesen...

Hogy lehet hogy 30évesen kiderült hogy tojásallergiám van, de mégsem volt soha baj?

Figyelt kérdés
Pár napja derült ki allergiatesztből amit az alkaromon csináltak. Mindig ettem tojást,és elvileg néhány oltást sem kaphattam volna e miatt de mégsem lett semmi bajom!:))) Persze ennek én nagyon örülök(kopp-kopp),de nem értem?!

2013. febr. 19. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy csak az egyik alkotóelemére vagy allergiás ami valószínű hogy csak nagyobb mennyiségben okoz bajt nálad.

Az allergia teszteken nagyobb mennyiségű koncentrátumot használnak erre.

Nekem is kiderült hogy tejallergiám van de kis mennyiségtől semmi bajom nem lesz, mondták is hogy ihatok tejet, meg ehetek tejtermékeket de ne literszám fogyasszam és akkor nem lehet baj.

2013. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi,így már érthető!:)

De ezzel csak beparáztatják az embert szerintem! Nem eszek minden nap tojást,akkor is csak max 3-4 darabot. Elintézték azzal hogy tojásallergiám van,de nem mindegy hogy 1 darabtól vagy 100-tól!

2013. febr. 19. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!