Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az igazság CIPŐ-vel kapcsol...

Mi az igazság CIPŐ-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lehűtötték időben vagy nem? Tényeleg laikus élesztette újra? működött a szívritmusszabályzója? Annyi verziót olvastam már... Esély?

2013. febr. 24. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehűtötték, igen az volt a szerencse, hogy még ha laikus is, de próbálta újraéleszteni a mentő kiérkezéséig.

Tegnap a Kossuth klubban tartott születésnapi baráti összejövetelen ott volt Cipő orvos barátja is. Azt mondta igenis van remény a felépülésre, látott már pácienst ilyen helyzetből felépülni. Tegnap délelőtt vizsgálatokat végeztek rajta, és hála a jó Istennek nem volt kimutatható károsodás (ezt is a doki mondta). Nem romlott az állapota, de nem is javult. Most csak annyit tudnak tenni az orvosok is, hogy várnak.

Én azt mondom, hogy imádkozni kell érte, és hinni a felépülésében. Akiért ilyen sokan aggódnak, és szeretnek, az még nem mehet el.

2013. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget nem írtam, az agyában nem volt kimutatható károsodás!
2013. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem gyártanék összeesküvés elméleteket.

Évek óta súlyos beteg,pacemaker van neki beültetve, az eleve újraéleszti a szívet ha kell, állítólag újra és újra meg is tette, de nem segített Cipő állapotán. Míg kiértek a mentők, biztos a családtagot próbáltak rajta segíteni, ez is teljesen logikus.

Ezt a lehűtést nem tudom micsoda, de biztos megtesznek az orvosok minden tőlük telhetőt.

Esélyek tekintetében nem tudok okos lenni, csak annyit tudok én is ami a hírekből átjön. Szerintem még hetekig lehet ilyen állapotban és bár kicsi az esélye, hogy visszajön, de nem zárták ki. Én is szorítok érte, ahogy még sokan rajtam kívül.

2013. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
na ezek jó hírek, szerintem fel fog ébredni 95%. Eddig nem hittem benne.
2013. febr. 25. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, de én szándékosan nem akarnék százalékolni ezzel kapcsolatban. Meg nem is tudok, nem értek hozzá.
2013. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Cipő ma elhunyt :( Nyugodjon békében :((
2013. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy legyen :(
2013. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nyugodj békében Cipő! :(
2013. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:((
2013. márc. 11. 21:55
 10/10 anonim ***** válasza:

"Akkor is hallod a hangomat, hogyha fáj, hogyha nem szabad,

mindig itt vagy, és ott leszek, ahol a szél zúg, a nap nevet...

Elbúcsúzom, de ott leszek, ahol a szél zúg, a nap nevet,

elbúcsúzom, de itt marad belőlem néhány pillanat..."


Nyugodj békében Cipő hiányozni fogsz

2013. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!