Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék most?

Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés
Nem is emlékszem mikor tanultam meg zongorázni, nagyon fiatal voltam. Az életem része lett és nem tudom, hogy tudnék nélküle élni, viszont már egy éve folyamatos problémáim vannak a kezeimmel. Ínhüvelygyulladás, aztán folyamatos ízületi gyulladások ami egyre feljebb megy. Először csak a csuklóim, később a az alkarom a végére meg a felkarom és a vállaim is begyulladtak olyan szinten hogy mozgatni sem tudtam őket. Egy idő után annyira elfajult a helyzet, hogy nem tudtam versenyre járni. Később már órákra sem. A végén már csupán hobbiból, magamnak játszottam. Vizsgálatok százán vettem részt, de mindenki csak egy dolgot mondott. Abba kell hagynom a zongorázást. Nem akartam elhinni és inkább fokozatosan csökkentettem a gyakorlás mennyiségét és minőségét, ami viszont nem hozott változást. Tényleg abba kell hagynom. Tehetetlennek érzem magam, unatkozom ráadásul még az egyetemet is abbahagytam. Fogalmam sincs mit kéne most tennem. Bármilyen válasznak örülnék, én már semmit nem értek. Egyáltalán mi értelme volt ennek a sok zongorázással töltött évnek, ha most mindent elvesznek tőlem?
2013. febr. 26. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Amig a gyulladás TELJESEN el nem múlik, addig abba kell hagyni.


2. Ha már tökéletesen rendbejöttél, akkor újra és FOKOZATOSAN el lehet kezdeni, de túleröltetni nem szabad.


3. El kell fogadnod, hogy ez hobbiként megy, de ennél komolyabban nem

2013. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!