Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pikkelysömör esetén mit lehet...

Pikkelysömör esetén mit lehet csinálni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Azt javasolták menjek bőrgyógyászhoz, de 3 hónap múlva kapok csak időpontot, magánrendelésért meg nincs kedvem ezreket kiadni. Házi módszert tudnátok javasolni? Annyira nem durva, csak a lábamon van egy erősebb, piros folt. Az arcomon nem piros, de akkor is zavar, hogy ott van.
2013. febr. 26. 19:10
 1/1 anonim válasza:

Én örököltem a betegséget, 21 éves srác vagyok. Elsősorban a fejemen van sömör, néha kijön. Elsősorban idegeskedésnél, melegben, sapkahordásnál, izzadásnál...Ha normálisan kezeled, nem lesz vele problémád. Gyógyítani nem lehet, csak megelőzni.

Bőrgyógyászra és orvosra mindenképpen szükséged van, hiszen ők tudnak felírni olyan kenőcsöt, ami beválik. Én amióta van, Diprosalic oldatot használok. Amikor elkezd viszketni a rész, bekened és elmúlik...Az árát nem tudom, mert nem én veszem közvetlenül, hanem nagyapám kapja receptre, tőle örököltem, és tőle kapok fél évente 1-1 kenőcsöt. Más nem nagyon válik be. Vannak persze spéci gyógyfürdők, amiket ajánlanak, tengervíz, stb...De semmit sem érnek. Ígyis-úgyis kijön:)

2013. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!